Škojující útok: Žena polila lidi kyselinou

Záchranáři ošetřili po útoku kyselinou pět lidí
 Z domova 
26. března 2018 04:43 / Policejnidenik
Otřesným případem se zabývají kriminalisté v Plzni. Šestačtyřicetiletá prostitutka tu v nočním podniku polila kyselinou několik lidí. Jednu mladou ženu musel s vážným zraněním transportovat vrtulník do nemocnice, zranění jsou i další dva muži.

K děsivému incidentu došlo v nočním podniku na Americké třídě, a to v dopoledních hodinách. Podle policie se žena k útoku na další hosty odhodlala po předchozím slovním konfliktu.

„Před incidentem došlo v klubu k roztržce, při níž byl zraněn jeden muž. Teprve pak následoval útok chemickou látkou, v žádném případě se nejednalo o terorismus. Všichni zranění byli české národnosti,“ řekla policejní mluvčí Pavla Burešová.

Dva zranění muži ve věku 28 a 39 let skončili v plzeňské nemocnici. Nejhůře dopadla třiatřicetiletá žena, kterou z Plzně musel vrtulník transportovat do pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady na Kliniku popáleninové medicíny. Kromě této trojice ošetřili záchranáři na místě ještě další dva lidi, samotnou útočnici a jednoho muže.

O jakou chemickou látku šlo, odhalí až expertiza. Podle všeho se ale jednalo o kyselinu sírovou. Výsledky chemické expertizy ale budou známy až v průběhu tohoto týdne.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

2. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

3. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

4. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

5. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu