Doktorka zavolala policii na opilého pacienta. Sama byla totálně pod obraz

Opilá doktorka nadýchala přes tři promile alkoholu
 Z domova 
21. března 2018 04:19 / Ilustrační foto
Jen těžko uvěřitelnou dohru měl případ z polikliniky v Praze 5 Smíchově. Lékařka (49) sem přivolala policisty na opilého pacienta. Jak se ale ukázalo, pacient nebyl v alkoholovém rauši sám. Doktorka totiž nadýchala přes tři promile alkoholu.

Lékařka si policistům stěžovala na muže, který byl v čekárně značně opilý a měl doktorku obtěžovat. Policisté opilce v čekárně našli, měl v dechu 3,3 promile alkoholu. Protože se ale nedopouštěl žádného protiprávního jednání, předali ho policisté do péče záchranářů. To lékařka, která policisty přivolala, dopadla daleko hůře.

"Během řešení události policisté mluvili i s paní doktorkou. Při tom si povšimli jejího podivného chování, především pak její poněkud unavené artikulace. A jejich podezření se skutečně potvrdilo," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Ukázalo se, že doktorka na tom s alkoholem nebyla o nic lépe než zpitý pacient. Nadýchala totiž neuvěřitelných 3,17 promile! Na rozdíl od opilého pacienta ale neskončila v rukou záchranářů, ale rovnou na policejní služebně.

Nyní je lékařka podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. "V tuto chvíli hrozí ženě trest odnětí svobody jeden rok. Pokud se ale prošetřováním zjistí, že v tomto stavu i ordinovala, může jí hrozit až tříletý pobyt za mřížemi," dodal Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Bára Mottlová je na Sardinii s přítelem, jehož identitu pořád tají

2. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

3. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

4. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

5. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn