خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Strašlivá tragédie: Auto smetlo skupinu chodců, dva na místě zemřeli

Do chodců najelo auto a zabilo dva lidi
 Z domova 
15. března 2018 04:54 / Policejnidenik
Obrovské neštěstí se stalo v pražské Hostivaři poblíž obchodního centra. Řidič (67) tu srazil na přechodu pro chodce skupinu lidí. Muž a žena zemřeli na místě, další utrpěli zranění.

Tragédie se stala krátce po půl třetí odpoledne. Podle svědků stála auta v levém pruhu na červené, když v pravém pruhu projel vůz a srazil chodce, kteří procházeli přes přechod.

Jak přesně se nehoda stala, ale policie zatím nesdělila. "Zajistili jsme dostupné kamerové záznamy. Okolnosti nehody jsou ale zatím v šetření," poznamenala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Sedmašedesátiletý řidič Škody Fabie byl každopádně střízlivý, což prokázala dechová zkouška. Záchranáři ho museli s akutní stresovou reakcí převézt do nemonice. Tam skončili i další lidé, které svou neopatrnou jízdou zranil.

Zchranáři například museli ošetřit 72letou ženu, kterou převezli s mnohočetnými zraněními na urgentní příjem nemocnice na Vinohradech. „Další 63letá žena utrpěla poranění ruky a byla transportována na ortopedii,“ sdělila mluvčí záchranky Jana Poštová. Bohužel, dvěma lidem, muži a ženě, už nebylo pomoci a zemřeli na místě.

Samotné vyšetřování se výrazným způsobem dotklo i odpolední dopravy. Policie uzavřela Švehlovu ulici a automobilovou dopravu odkláněla. Tramvaje místní stanicí pouze projížděly, a to bez zastavení. Autobusy MHD byly svedeny ve směru k Průmyslové do protisměru. Veškerá doprava se vrátila do normálních kolejí krátce před půl šestou večer.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

U Středozemního moře se formuje obdoba hurikánu. Čekají se obrovské škody

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života