Strašlivá tragédie: Auto smetlo skupinu chodců, dva na místě zemřeli

Do chodců najelo auto a zabilo dva lidi
 Z domova 
15. března 2018 04:54 / Policejnidenik
Obrovské neštěstí se stalo v pražské Hostivaři poblíž obchodního centra. Řidič (67) tu srazil na přechodu pro chodce skupinu lidí. Muž a žena zemřeli na místě, další utrpěli zranění.

Tragédie se stala krátce po půl třetí odpoledne. Podle svědků stála auta v levém pruhu na červené, když v pravém pruhu projel vůz a srazil chodce, kteří procházeli přes přechod.

Jak přesně se nehoda stala, ale policie zatím nesdělila. "Zajistili jsme dostupné kamerové záznamy. Okolnosti nehody jsou ale zatím v šetření," poznamenala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Sedmašedesátiletý řidič Škody Fabie byl každopádně střízlivý, což prokázala dechová zkouška. Záchranáři ho museli s akutní stresovou reakcí převézt do nemonice. Tam skončili i další lidé, které svou neopatrnou jízdou zranil.

Zchranáři například museli ošetřit 72letou ženu, kterou převezli s mnohočetnými zraněními na urgentní příjem nemocnice na Vinohradech. „Další 63letá žena utrpěla poranění ruky a byla transportována na ortopedii,“ sdělila mluvčí záchranky Jana Poštová. Bohužel, dvěma lidem, muži a ženě, už nebylo pomoci a zemřeli na místě.

Samotné vyšetřování se výrazným způsobem dotklo i odpolední dopravy. Policie uzavřela Švehlovu ulici a automobilovou dopravu odkláněla. Tramvaje místní stanicí pouze projížděly, a to bez zastavení. Autobusy MHD byly svedeny ve směru k Průmyslové do protisměru. Veškerá doprava se vrátila do normálních kolejí krátce před půl šestou večer.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn