V Suchdole se stala další vražda! Tentokrát je obětí mladá žena

Mladou ženu ubodal k smrti zřejmě její bývalý přítel
 Z domova 
14. března 2018 04:36 / Policejnidenik
Brutální vraždu vyšetřují kriminalisté v Suchdole nad Odrou na Novojičínsku. Jde už u druhý podobný případ ve městě od začátku března. Tentokrát přišla o život mladá žena Dája (24). Zřejmě ji ubodal její bývalý přítel (38), který neunesl rozchod.

Policie je zatím skoupá na slovo. „Kriminalisté prověřují událost násilného charakteru. Vyšetřování je na začátku, avšak můžeme říct, že v souvislosti s případem jsme zadrželi jednu osobu,” řekla mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Pole dostupných informací se jedná o osmatřicetiletího bývalého přítele zavražděné. Ten zřejmě Dáju ubodal a pak se pokusil spáchat sebevraždu skokem pod vlak. Sebevražda se mu ale nepovedla dokonat.

Muž podle všeho vyšel před dům, kde je železnice, a počkal si na vlak. Pak pod něj skočil. Jenže v osudnou chvíli projížděl místem pouze nákladní vlak, který jel velmi pomalu. Muže tak srazil, ale nezabil. Policie ho zatím z vraždy neobvinila, ale vše nasvědčuje tomu, že hrůzný čin spáchal.

V Suchdole jde už o druhou vraždu od začátku března. Jen asi 200 metrů od místa, kde byla usmrcena čtyřiadvacetiletá Dája, ubodala minulý týden osmnáctiletá Simona sedmatřicetiletého Václava.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

2. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

3. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

4. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

5. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby