Zvrat v kauze vyvražděné rodiny: Pachatel byl zřejmě mezi mrtvými

Policie už rozplétá záhadu mrtvé rodiny ve Zlíně
 Z domova 
15. února 2018 04:19 / Policenidenik
Policisté prolomili v případu nálezu tří mrtvol v rodinném domě ve Zlíně hradbu mlčení. Prohlásili, že na smrti matky a jejích dvou dospělých dětí neměla podíl žádná další osoba. Je tak pravděpodobné, že vrah byl někdo z mrtvých. Kdo za otřesným mordem stál, ale zatím stále není jasné.

Mrtvoly v rodinném domě v ulici A. Randýskové objevil minulé pondělí otec mrtvých dětí (34 a 37). S manželkou (60) prý už nějakou dobu nežil. Trojice měla rodinný dům ve Zlíně pronajatý a podle místních z domu nikdo nevycházel už delší dobu. To potvrdili i policisté, podle kterých ležela těla v domě několik týdnů či měsíců. Podle pošťačky si schránku nikdo nevybral už asi tři měsíce.

Policie uvedla, že zahájila ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu vraždy a pak se obrnila mlčenlivostí a vyhlásila na případ informační embargo. V minulém týdnu se uskutečnila ve Fakultní nemocnici Olomouc pitva mrtvých těl a nyní policie poodhalila její výsledek. "Na smrti tří lidí nalezených minulý týden v pondělí v rodinném domku ve Zlíně se nepodílela žádná další osoba," řekla bez dalších podrobností policejní mluvčí Lenka Javorková.

Místní lidé si tak mohou oddechnout. Celou dobu se totiž obávali, že neznámý vrah je stále někde na svobodě. Teď vše nasvědčuje tomu, že vrah byl mezi mrtvými. Je možné, že někdo z rodiny zabil své dva blízké a potom i sám sebe. Tuto verzi ale ztím policie nepotvrdila.

Záhadu by mohly pomoci vyřešit odborné a znalecké posudky. "Jejich závěry bychom mohli mít k dispozici do několika týdnů," dodala policejní mluvčí. Co přesně se v domě odehrálo, je tak stále tajemstvím.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sestra bývalé královny krásy Lucie Hadašové bude bojovat o korunku České Miss

Zprávy

Vzniká trh pro více než miliardu lidí, jehož inspirací je Evropská unie

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová v plném pracovním zápřahu

2. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

3. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

4. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

5. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce