خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Odporná brutalita: Muže zmasakroval tak, že mrtvolu byl problém identifikovat

Zabitý muž byl tak znetvořen, že nebyl k poznání
 Z domova 
18. ledna 2018 04:32 / Policejnidenik
Z vraždami se v Česku v posledních dnech roztrhl pytel, policisté aktuálně řeší další, tentokrát na okraji Prahy. Vrah tam svou oběť prý tak zdevastoval, že byl vůbec problém mrtvého identifikovat.

Krvavá jatka se odehrála v rekreační chatě v odlehlé části obce Černolice v Praze západ. Jak se novinářům podařilo zjistit, mrtvý muž byl natolik zmasakrován, že kriminalisté měli na počátku problém ho vůbec identifikovat. Podle některých zdrojů měla oběť násilí doslova znetvořený obličej.

Jak se ukázalo, mrtvým byl šedesátiletý muž a policie už dopadla i muže podezřelého z vraždy. „Mohu potvrdit, že vyšetřujeme úmrtí 60letého muže. Případ byl kvalifikován jako trestný čin vraždy. Policisté zadrželi 56letého podezřelého muže. Na případu pracují kriminalisté a zjišťují veškeré okolnosti činu,“ uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

K mordu mělo dojít v úterý ve večerních hodinách. Kriminalisté začali místo činu ohledávat ještě ten den v noci, práci jim ale komplikovala tma. Vražda se totiž stala na chatě v části vesnice, kde není zavedeno pouliční osvětlení.

Policie nařídila soudní pitvu mrtvého muže. Jak přesně byl zabit, ale zatím nesdělila. V průběhu středy se kriminalisté na chatu vrátili a pokračovali v ohledávání místa činu.

Dne 8. ledna se stala dvojnásobná vražda v chatové oblasti ve Střížovicích u Ústí nad Labem. Vrah tu svázal rodiče tří dětí, jejich dvě nezletilé dcery měl před jejich zraky znásilnit a pak rodiče zavraždil. Před chatou se poté zastřelil. Na tomto mordu měli podle policie podíl dva pachatelé, druhého, který po činu utekl, už kriminalisté zadrželi.

Od pondělí 8. ledna se další vraždou zabývají také jihočeští policisté. V tento den objevil syn své mrtvé rodiče v karavanu v katastru obce Dobešice v části Pazderna, vrah manžele zřejmě zabil už o den dříve. Pětapadesátiletou ženu a jejího o pět let staršího muže neznámý pachatel bezcitně ubodal. Násilnou smrtí ale v posledních dnech umřeli i další lidé.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola