Odporná brutalita: Muže zmasakroval tak, že mrtvolu byl problém identifikovat

Zabitý muž byl tak znetvořen, že nebyl k poznání
 Z domova 
18. ledna 2018 04:32 / Policejnidenik
Z vraždami se v Česku v posledních dnech roztrhl pytel, policisté aktuálně řeší další, tentokrát na okraji Prahy. Vrah tam svou oběť prý tak zdevastoval, že byl vůbec problém mrtvého identifikovat.

Krvavá jatka se odehrála v rekreační chatě v odlehlé části obce Černolice v Praze západ. Jak se novinářům podařilo zjistit, mrtvý muž byl natolik zmasakrován, že kriminalisté měli na počátku problém ho vůbec identifikovat. Podle některých zdrojů měla oběť násilí doslova znetvořený obličej.

Jak se ukázalo, mrtvým byl šedesátiletý muž a policie už dopadla i muže podezřelého z vraždy. „Mohu potvrdit, že vyšetřujeme úmrtí 60letého muže. Případ byl kvalifikován jako trestný čin vraždy. Policisté zadrželi 56letého podezřelého muže. Na případu pracují kriminalisté a zjišťují veškeré okolnosti činu,“ uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

K mordu mělo dojít v úterý ve večerních hodinách. Kriminalisté začali místo činu ohledávat ještě ten den v noci, práci jim ale komplikovala tma. Vražda se totiž stala na chatě v části vesnice, kde není zavedeno pouliční osvětlení.

Policie nařídila soudní pitvu mrtvého muže. Jak přesně byl zabit, ale zatím nesdělila. V průběhu středy se kriminalisté na chatu vrátili a pokračovali v ohledávání místa činu.

Dne 8. ledna se stala dvojnásobná vražda v chatové oblasti ve Střížovicích u Ústí nad Labem. Vrah tu svázal rodiče tří dětí, jejich dvě nezletilé dcery měl před jejich zraky znásilnit a pak rodiče zavraždil. Před chatou se poté zastřelil. Na tomto mordu měli podle policie podíl dva pachatelé, druhého, který po činu utekl, už kriminalisté zadrželi.

Od pondělí 8. ledna se další vraždou zabývají také jihočeští policisté. V tento den objevil syn své mrtvé rodiče v karavanu v katastru obce Dobešice v části Pazderna, vrah manžele zřejmě zabil už o den dříve. Pětapadesátiletou ženu a jejího o pět let staršího muže neznámý pachatel bezcitně ubodal. Násilnou smrtí ale v posledních dnech umřeli i další lidé.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Opilec poslal auto rovnou do řeky!
Zopakuji brodský masakr, vyhrožoval muž soudní úřednici!
Jak zkazit dětem kouzelné Vánoce
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Emma Smetana vyrazila se svou malou dcerou do Kamdoži

Zprávy

Nelegální anabolika jsou v Česku stále dostupnější. Většina míří do fitcenter

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Největší pozornosti se na udílení cen BAFTA dočkala těhotná Rebecca Ferguson

2. Vendula Pizingerová v slzách! Dojala ji maminka dětského pacienta!

3. Jágrova partnerka Veronika Kopřivová vystavuje svoje sexy křivky v Mexiku!

4. Poznali byste tuhle roztomilou holčičku? Jako dospělou ji proslavila role Buffy, přemožitelky upírů!

5. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن