Druhý podezřelý z vraždy manželů v chatě je v rukou policie

Policie dopadla dalšího z pachatelů v případu masakru u Střížovic
 Z domova 
16. ledna 2018 04:12 / Policejnidenik
Ústečtí policisté dopadli druhého pachatele podezřelého z dvojnásobné vraždy v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku. Oběťmi se stali manželé, kteří v chatě žili se svými třemi dětmi. Děti skončily v péči lékařů.

Na krvavém masakru se měli podílet dva muži. Jeden z nich spáchal po děsivém činu sebevraždu přímo před chatou, další ale utekl. Nyní ho policie dopadla.

"Krajským kriminalistům se podařilo dopadnout pachatele, který se účastnil násilného trestného činu z noci ze 7. na 8. ledna ve Střížovicích na Ústecku. Policejní vyšetřovatel 53letému muži sdělil obvinění z trestného činu zbavení osobní svobody a porušování domovní svobody," konstatovala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Soudce už na obviněného uvalil vazbu a muž byl eskortován do vazební věznice. "V současné době kriminalisté intenzivně pracují na objasnění motivu činu a podílu jednotlivých pachatelů na dvojnásobné vraždě," dodala Hyšplerová.

K násilnému činu došlo v noci na 8. ledna v zahrádkářské osadě u obce Střížovice. Všechny tři děti zavražděného páru skončily v péči lékařů. Nejméně jeden pachatel měl podle dostupných informací svázat manželský pár a poté před jeho zraky znásilnit nezletilou dceru. Nakonec pachatel oba rodiče zabil. Znásilněné dívce je 13 let. Policie ale zatím k případu moc podrobností nesdělila.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Zprávy

Okamura nikdy neměl dostat reprezentující ústavní funkci

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

2. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

3. Někdejší nejvíce sexy muž planety Adam Levine se stal podruhé otcem!

4. Jennifer Aniston má smůlu na chlapy! Herečce se rozpadlo další manželství!

5. Václav Noid Bárta se rok nedotkl alkoholu!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن