Druhý podezřelý z vraždy manželů v chatě je v rukou policie

Policie dopadla dalšího z pachatelů v případu masakru u Střížovic
 Z domova 
16. ledna 2018 04:12 / Policejnidenik
Ústečtí policisté dopadli druhého pachatele podezřelého z dvojnásobné vraždy v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku. Oběťmi se stali manželé, kteří v chatě žili se svými třemi dětmi. Děti skončily v péči lékařů.

Na krvavém masakru se měli podílet dva muži. Jeden z nich spáchal po děsivém činu sebevraždu přímo před chatou, další ale utekl. Nyní ho policie dopadla.

"Krajským kriminalistům se podařilo dopadnout pachatele, který se účastnil násilného trestného činu z noci ze 7. na 8. ledna ve Střížovicích na Ústecku. Policejní vyšetřovatel 53letému muži sdělil obvinění z trestného činu zbavení osobní svobody a porušování domovní svobody," konstatovala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Soudce už na obviněného uvalil vazbu a muž byl eskortován do vazební věznice. "V současné době kriminalisté intenzivně pracují na objasnění motivu činu a podílu jednotlivých pachatelů na dvojnásobné vraždě," dodala Hyšplerová.

K násilnému činu došlo v noci na 8. ledna v zahrádkářské osadě u obce Střížovice. Všechny tři děti zavražděného páru skončily v péči lékařů. Nejméně jeden pachatel měl podle dostupných informací svázat manželský pár a poté před jeho zraky znásilnit nezletilou dceru. Nakonec pachatel oba rodiče zabil. Znásilněné dívce je 13 let. Policie ale zatím k případu moc podrobností nesdělila.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově