خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Řidičku v autě zřejmě popravil expartner. Policie po něm pátrá

Policie hledá vraha řidičky i případné svědky
 Z domova 
17. prosince 2017 04:09 / Policejnidenik
Už od pátku řeší jihlavští policisté případ jednasedmdesátileté ženy, kterou někdo zastřelil, když jela v autě. Od začátku se vědělo, že neznámý střelec pálil z protijedoucího vozu. Nyní vše nasvědčuje tomu, že vrahem byl její bývalý muž. Policie po něm intenzivně pátrá.

Tragédie se stala v pátek v jihlavské ulici Slavíčkova. V sobotu pak policejní mluvčí Dana Čírtková vyzvala prostřednictvím médií případné svědky neštěstí o pomoc. Navíc oznámila, že policisté v tuto chvíli podezírají z činu bývalého partnera zastřelené ženy. Policie původně hledala i auto značky Hyundai IX 35 červené barvy, to se už ale podařilo najít.

„Prosíme všechny, kteří se v pátek 15. prosince kolem 14.00 hodin pohybovali v Jihlavě v ulici Slavíčkova a v jejím bezprostřední okolí, aby se nám ozvali. Podle našich informací se na místě měli pohybovat dva lidé vyššího věku, kteří ovšem odešli ještě před příjezdem policie. Jejich svědectví je pro nás hodně důležité," konstatovala Čírtková.

Policii by však pomohlo také svědectví řidičů, kteří v době od 13.58 do 14.05 hodin projížděli se svými vozidly v Jihlavě po ulici Sokolovská. Především pak pokud jeli ve směru od dálničního přivaděče do centra Jihlavy a mají ve svém autě záznamové zařízení. Další policejní výzva se týká i taxikářů. Je možné, že některý z nich vezl v pátek odpoledne nebo večer staršího muže do Chrudimi a okolí nebo do obce Medlešice a jejího okolí. „Pokud má kdokoliv nějaké informace k případu, ať zavolá co nejrychleji na linku tísňového volání 158,” dodala mluvčí.

Zastřelená žena měla s exmanželem velké neshody, které v minulosti řešila i policie. Celá tragická událost se měla stát tak, že žena projížděla svým autem přes ulici Slavíčkova, když ji předjelo červené terénní auto. Přes okénko u řidiče pak někdo dvakrát vystřelil z pistole. Jedna rána ženu zasáhla do hlavy, další do plic. I přes okamžitou pomoc svědků i záchranářů už ženě nebylo pomoci. Policie varuje, že hledaný muž může být ozbrojený a nebezpečný.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina