Další mladý řidič to napálil do stromu! Nehodu nepřežil!

Mladí řidiči riskují a mnohdy si před jízdou dají alkohol
 Z domova 
10. prosince 2017 07:07 / Policejnidenik
Tragicky skončila jízda mladého řidiče, které na Hodonínsku nezvládl řízení a narazil do stromu. Na místě zemřel. Druhá smrtelná nehoda se stala na Strakonicku, kde zemřel osmnáctiletý mladík. Okolnosti šetří policie.

U tragické autonehody u Stodůlek na Hodonínsku zasahovali profesionální hasiči z Kyjova a dobrovolní ze Žarošic. „V autě, které narazilo do stromu, našli mrtvého muže. Kvůli podezření, že muž necestoval ve vozidle sám, pátrali kolegové v okolí nehody po další osobě,“ popsal mluvčí jihomoravských hasičů Jan Dvořák. 

Nikoho dalšího ale nenašli. „Vozidlo jsme tak zabezpečili proti případnému vzniku požáru a počkali, až nehodu policisté zdokumentují. O půl čtvrté ráno jsme zásah ukončili,“ dodal Dvořák. Zatím není jisté, zda chtěl mladík spáchat sebevraždu, nebo zda nezvládl řízení. Nehoda se stala v noci a je tedy i možné, že muž se vracel z akce, kde se popíjel alkhol. To všechno musí policisté vyšetřit.

Další tragédie se stala na Strakonicku, kde řídil mladý muž pod vlivem alkoholu. Jeho nebezpečná jízda skončila nehodou, při které zemřel osmnáctiletý spolujezdec. Případ řeší strakoničtí kriminalisté, kteří zahájili trestní řízení kvůli podezření z usmrcení z nedbalosti.

Marcela Plachá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Konec plánu na vládnutí ČSSD s ANO?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

2. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

3. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu

4. Přítelkyně Michala Kavalčíka má už po termínu, přesto pořád chodí na večírky

5. Kateřina Klausová je nová Popelka