Další mladý řidič to napálil do stromu! Nehodu nepřežil!

Mladí řidiči riskují a mnohdy si před jízdou dají alkohol
 Z domova 
10. prosince 2017 07:07 / Policejnidenik
Tragicky skončila jízda mladého řidiče, které na Hodonínsku nezvládl řízení a narazil do stromu. Na místě zemřel. Druhá smrtelná nehoda se stala na Strakonicku, kde zemřel osmnáctiletý mladík. Okolnosti šetří policie.

U tragické autonehody u Stodůlek na Hodonínsku zasahovali profesionální hasiči z Kyjova a dobrovolní ze Žarošic. „V autě, které narazilo do stromu, našli mrtvého muže. Kvůli podezření, že muž necestoval ve vozidle sám, pátrali kolegové v okolí nehody po další osobě,“ popsal mluvčí jihomoravských hasičů Jan Dvořák. 

Nikoho dalšího ale nenašli. „Vozidlo jsme tak zabezpečili proti případnému vzniku požáru a počkali, až nehodu policisté zdokumentují. O půl čtvrté ráno jsme zásah ukončili,“ dodal Dvořák. Zatím není jisté, zda chtěl mladík spáchat sebevraždu, nebo zda nezvládl řízení. Nehoda se stala v noci a je tedy i možné, že muž se vracel z akce, kde se popíjel alkhol. To všechno musí policisté vyšetřit.

Další tragédie se stala na Strakonicku, kde řídil mladý muž pod vlivem alkoholu. Jeho nebezpečná jízda skončila nehodou, při které zemřel osmnáctiletý spolujezdec. Případ řeší strakoničtí kriminalisté, kteří zahájili trestní řízení kvůli podezření z usmrcení z nedbalosti.

Marcela Plachá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن