Náklaďák srazil ženu a nechal ji bez pomoci umírat na silnici

Policie hledá řidiče, který usmrtil chodkyni a ujel
 Z domova 
09. prosince 2017 05:33 / Policejnidenik
Neskutečnou bezohlednost projevil řidič náklaďáku, který v Bílině na Teplicku srazil ženu a aniž by jí poskytl pomoc, z místa činu ujel. Chodkyně ovšem utrpěla těžké zranění a na místě zemřela. Policie teď po neznámém šoférovi pátrá.

Tragická dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 7. prosince kolem 11.25 hodin v ulici Bílinská mezi kruhovými objezdy u městského úřadu a prodejnou Lidl. Starší žena následkem střetu utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla.

Neznámý řidič náklaďáku se o zraněnou ženu absolutně nezajímal, nestaral se o její zdravotní stav a nepřivolal jí ani pomoc. Místo toho z místa činu ujel a umírající chodkyni nechal na silnici na pospas osudu.

Policie nyní po šoférovi intenzivně pátrá a doufá, že pomůže i široká veřejnost. "Žádáme řidiče, kteří 7. prosince v době mezi 11.20 až 11.30 hodin projížděli ulicí Bílinská v Bílině a mají k dispozici záznamy kamer ze svých aut, především pak záběry, na kterých jsou zachycena vozidla, která jedou ve směru na Most, aby je poskytli teplickým kriminalistům," poznamenal policejní mluvčí Daniel Vítek.

Svědci také mohou kontaktovat nejbližší služebnu policie, případně linku 158. Záznamy by mohly značnou měrou přispět k odhalení totožnosti řidiče a objasnění okolností této tragické nehody.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Konec plánu na vládnutí ČSSD s ANO?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

2. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

3. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu

4. Přítelkyně Michala Kavalčíka má už po termínu, přesto pořád chodí na večírky

5. Kateřina Klausová je nová Popelka