Studentku se v jejím autě pokusil znásilnit neznámý chlap

Násilníka zachytily kamery
 Z domova 
07. prosince 2017 05:01 / PČR
Chvíle hrůzy si prožila mladá studentka, kterou se přímo před školou v jejím autě pokusil znásilnit cizí muž. Násilníka zachytily kamery a policie sestavila i pravděpodobnou podobu muže. Doufá, že ho někdo pozná.

Dramatická událost se stala 8. listopadu, pachatel ale policii zatím stále uniká. I proto se nyní strážci zákona rozhodli zveřejnit jeho podobu. Věří, že ho někdo pozná a policii podá o muži nějaké informace.

Mladá studentka se osudný den rozhodla poprvé v životě dojet do školy v Praze 6 Suchdole autem. Neměla ale tušení, jak  dlouho jí cesta potrvá a nakonec tak na parkoviště před školou přijela o 45 minut dříve. Zůstala proto v autě a volný čas se rozhodla využít ke studiu. Začala si prohlížet skripta, jenže o pár sekund později zažila hororové chvíle.

Všimla si neznámého muže, jak přechází po parkovišti sem a tam, ale nevěnovala mu pozornost. Jenže muž z ničeho nic otevřel dveře od spolujezdce jejího vozu a začal se dožadovat zapalovače. Když mu vylekaná dívka vysvětlila, že žádný nemá, protože je nekuřačka, celá situace nabrala nečekané obrátky.

"Muž sedl do vozu a začal dívku tahat za ruce a oblečení k sobě se slovy ,chci sex nebo mi aspoň vy...ř´. Napadená se vehementně bránila a podařilo se jí dostat se z jeho sevření a nakonec i z auta. Muž ji ale následoval a také vystoupil, přičemž začal obcházet vůz. Toho napadená využila, vlezla zpátky do auta a tam se uzamkla. Pachatel ještě na dívku v autě chvíli něco gestikuloval, ale pak se otočil a vzal do zaječích," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Násilníka ale zachytily kamery a policie už sestavila i jeho identikit. "Pokud kdokoli muže na záběrech bezpečnostních kamer pozná, zná jeho totožnost, potažmo místo jeho pobytu či pohybu, ať nám tyto informace sdělí prostřednictvím linky tísňového volání 158," dodal Hulan.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Návrat ztraceného muzikálového herce Jana Kříže

Zprávy

Ministerstvo práce a odbory se "utrhly se řetězu" rozumného sociálního dialogu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nalaďte se na šumivou vlnu prosecca

2. Daniela Šinkorová trénuje na Stardance i ve velkém vedru

3. Scarlett Johansson vydělává miliardy. Je nejlépe placenou herečkou světa

4. Herec Rašilov měl svatbu, jeho ex Vanda Hybnerová mejdan

5. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn