Studentku se v jejím autě pokusil znásilnit neznámý chlap

Násilníka zachytily kamery
 Z domova 
07. prosince 2017 05:01 / PČR
Chvíle hrůzy si prožila mladá studentka, kterou se přímo před školou v jejím autě pokusil znásilnit cizí muž. Násilníka zachytily kamery a policie sestavila i pravděpodobnou podobu muže. Doufá, že ho někdo pozná.

Dramatická událost se stala 8. listopadu, pachatel ale policii zatím stále uniká. I proto se nyní strážci zákona rozhodli zveřejnit jeho podobu. Věří, že ho někdo pozná a policii podá o muži nějaké informace.

Mladá studentka se osudný den rozhodla poprvé v životě dojet do školy v Praze 6 Suchdole autem. Neměla ale tušení, jak  dlouho jí cesta potrvá a nakonec tak na parkoviště před školou přijela o 45 minut dříve. Zůstala proto v autě a volný čas se rozhodla využít ke studiu. Začala si prohlížet skripta, jenže o pár sekund později zažila hororové chvíle.

Všimla si neznámého muže, jak přechází po parkovišti sem a tam, ale nevěnovala mu pozornost. Jenže muž z ničeho nic otevřel dveře od spolujezdce jejího vozu a začal se dožadovat zapalovače. Když mu vylekaná dívka vysvětlila, že žádný nemá, protože je nekuřačka, celá situace nabrala nečekané obrátky.

"Muž sedl do vozu a začal dívku tahat za ruce a oblečení k sobě se slovy ,chci sex nebo mi aspoň vy...ř´. Napadená se vehementně bránila a podařilo se jí dostat se z jeho sevření a nakonec i z auta. Muž ji ale následoval a také vystoupil, přičemž začal obcházet vůz. Toho napadená využila, vlezla zpátky do auta a tam se uzamkla. Pachatel ještě na dívku v autě chvíli něco gestikuloval, ale pak se otočil a vzal do zaječích," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Násilníka ale zachytily kamery a policie už sestavila i jeho identikit. "Pokud kdokoli muže na záběrech bezpečnostních kamer pozná, zná jeho totožnost, potažmo místo jeho pobytu či pohybu, ať nám tyto informace sdělí prostřednictvím linky tísňového volání 158," dodal Hulan.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princ Harry a Meghan Markl se stali manželi. Na svatbu dorazila i topmodelka Tereza Maxová

Zprávy

Překvapivý krok evropských lídrů proti Donaldu Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Karolína Kurková v Cannes zazářila rudě

2. Victoria Beckham si svatbu Harryho a Meghan spletla s pohřbem

3. Martin Dejdar předvedl novou korunu pro královnu krásy. Podobné šperky má i britská královna

4. Bohouš Josef pokřtil román, jež se odehrává v pohřebním ústavu

5. Monika Leová vybírala snubní prstýnky. Vdávat se bude už za pár měsíců