V Praze řádila neznámá únoskyně malých dětí

I pro policisty bylo překvapením, kdo se z únoskyně dětí vyklubal
 Děti v nesnázích 
29. listopadu 2017 06:02 / Policejnidenik
Pražským policistům se podařilo dopadnout únoskyni malých dětí, která v obchodním centru vyčkávala na příhodné okamžiky a pak se pokoušela ukrást matkám jejich děti. Pachatelce se dařilo unikat, nakonec ale skončila v policejních rukou. Když policie zjistila, kdo za únosy dětí stojí, byla v šoku.

K prvnímu případu došlo v pátek v podvečer v nákupním centru v Praze 10 Eden. Tam nakupovala maminka se svými dvěma dcerami ve věku rok a půl a sedm let. Maminka si pouze poodešla k vedlejšímu regálu, kdy děti měla stále pod dohledem. Ani tak ale nezabránila únoskyni, aby z ničeho nic popadla mladší z holčiček a snažila se ji odnést neznámo kam.

Únoskyni se snažila ještě zastavit starší z dívek, která se i přes svůj útlý věk snažila únoskyni svou sestřičku vzít, přičemž křičela na celé kolo o pomoc. Tohoto rozruchu si všimla náhodná kolemjdoucí, která únoskyni batole vzala z náručí a posléze ho vrátila mamince. Po incidentu únoskyně využila vyvstalého zmatku a z místa utekla neznámo kam.

O den později se se ve stejném nákupním centru stal druhý případ, tentokrát se terčem pachatelky stala rodina s tříletou dcerkou. Dívenka v jednu chvíli běžela několik kroků před maminkou a svým mladším bratříčkem, kdy na chvilku zaběhla za roh. I tato malá vzdálenost stačila hledané, aby se dívenky zmocnila, objala ji a polohlasem jí říkala „promiň, omlouvám se, to bude dobrý“. Jakmile maminka tuto scénu uviděla, doslova vytrhla svou dcerku neznámé dívce či ženě z jejího pevného sevření a odvedla ji pryč. Hledaná opět okamžitě utekla neznámo kam.

„Po únoskyni jsme intenzivně pátrali a o pomoc jsme požádali i širokou veřejnost. Nakonec se nám únoskyni podařilo ztotožnit. Podle dosavadních zjištění se jedná o nezletilou dívku. Vyhlášené pátrání jsme proto odvolali," dodal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Modelka Jitka Nováčková vyměnila českou zimu za exotickou dovolenou!

2. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

3. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

4. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

5. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!