Krutý konec lásky ze seznamky: Grázl ženě několikrát zlomil čelist

Hledala na internetu lásku, ale natrefila na brutálního násilníka
 Z domova 
16. listopadu 2017 08:19 / ThinkStock
Žena ze Semilska se přes internetovou seznamku dala dohromady s třiatřicetiletým mužem. Ten se k ní brzy nastěhoval a tímto okamžikem začalo pro ženu hotové peklo. Několik měsíců ji velmi brutálně týral, a to psychicky i fyzicky. Nakonec musela zasáhnout policie.

Svou novou přítelkyni surovec několikrát zmlátil do krve. Dlouhé měsíce žena teror snášela a své trápení ukrývala i před nejbližšími. Vše vyvrcholilo jednou v noci, kdy ji partner nejprve urážel a ponižoval a pak ji seřezal jako koně. Pěstmi ji mlátil do obličeje i do hlavy a i když byla vážně zraněná, zakázal jí přivolat si záchranku. V bolestech ji nechal trpět doma.

"Žena si naštěstí přivolala pomoc tajně a policisté tak mohli agresora zadržet přímo na místě činu. Zraněnou ženu odvezla sanitka do nemocnice. Měla dvojitou zlomeninu čelisti, tržnou ránu na hlavě, modřiny v obličeji a vyražený zub," podotkla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Vyšetřovatel už hrubiána obvinil z přečinů ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování a týrání osoby žijící ve společném obydlí. Zároveň podal státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. "Obviněný byl totiž  nedávno pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody pro přečin nebezpečné vyhrožování a navíc vyšetřování ukázalo, že  svou družku neztloukl poprvé," podotkla Baláková.

Policisté rovněž násilníka vykázali z bytu týrané ženy pro případ, že by na něj soud vyšetřovací vazbu neuvalil. Pokud tedy neskončí ve vazbě, nesmí se na základě vykázání do místa bydliště své oběti vrátit 10 dnů a toto opatření pak může soud v občansko právním řízení na potřebnou dobu ještě prodloužit.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Modelka Jitka Nováčková vyměnila českou zimu za exotickou dovolenou!

2. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

3. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

4. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

5. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!