Surovec brutálně mlátil na ulici lidi na potkání, neušetřil ani děti

Agresor na ulici surově zmlátil šest nevinných lidí, včetně dvou dětí
 Z domova 
09. listopadu 2017 08:47 / Shutterstock
Postrach Semilska, jednačtyřicetiletý podivín z Lomnice nad Popelkou, skončil za mřížemi. Soudci došla trpělivost, když na ulici v centru Semil z ničeho nic brutálně zmlátil šest lidí. Zcela bezdůvodně seřezal muže, ženy i děti.

Násilník nyní čelí obvinění z ublížení na zdraví a z výtržnictví. Soudce na něj nakonec uvalil vazbu, protože s ním nebyly problémy poprvé. V minulosti například opakovaně blokoval dopravu v Lomnici nad Popelkou tím, že stál uprostřed silnice a nechal se vozidly objíždět. Před několika dny zase slovně zaútočil na průvodčí ve vlaku. Tentokrát ale překročil veškeré meze. V Semilech zmlátil šest lidí a zasahovat musela i záchranka.

Útok v ulicích Tyršova a Nádražní trval jen několik minut. Své oběti si vybral zcela náhodně a dvě z nich byly dokonce děti. Nejprve dal pěstí do obličeje 71letému muži. V Nádražní ulici pak uhodil surově do obličeje 42letou ženu a 11letého chlapce. "Agresor ještě přitvrdil a srazil do silnice 5letého chlapce a napadl úderem pěstí dvě kolemjdoucí ženy ve věku 45 a 32 let. Těm zlomil nos a vyrazil několik zubů. Manžel posledně jmenované ho potom zadržel a předal policistům, kteří v rámci hlídkové činnosti právě projížděli kolem," poznamenala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Vzhledem k tomu, že zadržený na policejní služebně nesouvisle blábolil a choval se podivně, nechali ho policisté vyšetřit lékařem. Ten na něm však žádný akutní stav vyžadující hospitalizaci na psychiatrii neshledal. Nicméně policisté si byli vědomi jeho nebezpečnosti, a proto podali podnět k jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Obávali se, aby na svobodě v napadání lidí nepokračoval. Státní zástupce podnět akceptoval a důvodnost těchto obav potvrdil svým rozhodnutím i soudce.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Současná politika? Estébáci a komunista na Hradě, tvrdí Miroslava Němcová

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!