خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Šílená žena muži nejprve rozbila láhev o hlavu a pak ho brutálně zkopala

Žena neměla s opilým mužem slitování
 Z domova 
06. listopadu 2017 08:51 / Policie ČR
Otřesný případ bezdůvodného násilí vyšetřují pražští policisté. Hledají neznámou tmavovlásku, která si z nepochopitelných důvodů zasedla na devětačtyřicetiletého muže. Potkala ho v baru, kde mu nejprve rozbila láhev o hlavu, a později se s ním potkala na ulici U Bulhara, kde ho surově zkopala do bezvědomí.

Běsnění mladé ženy na ulici naštěstí zachytily kamery, takže policie zná podobu ženy. Prosí nyní širokou veřejnost o informace, které by vedly k jejímu ztotožnění. Za brutální útok jí totiž hrozí desetileté vězení.

Muž se s ženou údajně potkal v nedalekém baru. Už tam ho ale hledaná bez jakéhokoli předchozího konfliktu napadla, když mu o hlavu rozbila skleněnou láhev. Muž se prý snažil ženu ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další či ještě větší agresi. Žena ale v útocích pokračovala a ochranka baru nakonec muže požádala, aby raději z podniku odešel, než se stane něco horšího. Muž proto z baru odešel, ale agresorka ho našla i na ulici a tam ho brutálně zkopala. Muži v bezvědomí naštěstí pomohli kolemjdoucí.

Z kamerového záznamu vyplývá, že muž se na ulici vlivem silné opilosti opřel o dopravní značku. Po chvíli k němu přišla tmavovláska, něco mu horečně vysvětlovala a zlověstně u toho gestikulovala rukama. Muž se v podroušeném stavu sesunul k zemi a tento moment neznámou agresorku vyprovokoval k nepříčetnosti.

"Když byl muž na zemi, několikrát ho surově kopla do obličeje a oblasti hlavy. Útok zaregistrovala jedna dívka s mladíkem. Ti nejprve odešli a útočnice se k nim přidala a nechala bezvládného muže na pospas osudu. Jenže dívka se pak otočila a když viděla, že muž se nehýbe, běžela mu na pomoc. Agresorka se poté rovněž vrátila k muži, ale ne proto, aby mu pomohla, ale aby ho ještě dorazila," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan. Zatímco dívka se snaží zajistit muži v bezvědomí pomoc, násilnice bezvládného muže hrubě kopne do rozkroku.

Ostatní přítomní jí okamžitě zabrání v dalším napadání a žena nakonec odchází na nedalekou tramvajovou zastávku, odkud odjíždí směr Žižkov. Zraněnému následně kolemjdoucí přivolají záchranku, která ho v bezvědomí transportuje do nemocnice.

Událost kriminalisté momentálně prošetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což hledané hrozí trest odnětí svobody až na 10 let. Jelikož je dle zjištěných skutečností hledaná žena cizinka a hrozí tedy její vycestování z republiky, dělají detektivové vše pro to, aby ženu našli v co nejkratší možné době. "I z toho důvodu prosíme nyní o pomoc při pátrání širokou veřejnost. Pokud kdokoli ženu na záběrech bezpečnostní kamery pozná, ať nám informace předá prostřednictvím linky tísňového volání 158," dodal Hulan.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

2. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

3. David Gránský vyvedl snoubenku do kina

4. Tomáš Matonoha řídí tenhle dábělský stroj

5. Václav Kopta po sérii zranění už chodí bez potíží. Co se všechno stalo?