Šílená žena muži nejprve rozbila láhev o hlavu a pak ho brutálně zkopala

Žena neměla s opilým mužem slitování
 Z domova 
06. listopadu 2017 08:51 / Policie ČR
Otřesný případ bezdůvodného násilí vyšetřují pražští policisté. Hledají neznámou tmavovlásku, která si z nepochopitelných důvodů zasedla na devětačtyřicetiletého muže. Potkala ho v baru, kde mu nejprve rozbila láhev o hlavu, a později se s ním potkala na ulici U Bulhara, kde ho surově zkopala do bezvědomí.

Běsnění mladé ženy na ulici naštěstí zachytily kamery, takže policie zná podobu ženy. Prosí nyní širokou veřejnost o informace, které by vedly k jejímu ztotožnění. Za brutální útok jí totiž hrozí desetileté vězení.

Muž se s ženou údajně potkal v nedalekém baru. Už tam ho ale hledaná bez jakéhokoli předchozího konfliktu napadla, když mu o hlavu rozbila skleněnou láhev. Muž se prý snažil ženu ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další či ještě větší agresi. Žena ale v útocích pokračovala a ochranka baru nakonec muže požádala, aby raději z podniku odešel, než se stane něco horšího. Muž proto z baru odešel, ale agresorka ho našla i na ulici a tam ho brutálně zkopala. Muži v bezvědomí naštěstí pomohli kolemjdoucí.

Z kamerového záznamu vyplývá, že muž se na ulici vlivem silné opilosti opřel o dopravní značku. Po chvíli k němu přišla tmavovláska, něco mu horečně vysvětlovala a zlověstně u toho gestikulovala rukama. Muž se v podroušeném stavu sesunul k zemi a tento moment neznámou agresorku vyprovokoval k nepříčetnosti.

"Když byl muž na zemi, několikrát ho surově kopla do obličeje a oblasti hlavy. Útok zaregistrovala jedna dívka s mladíkem. Ti nejprve odešli a útočnice se k nim přidala a nechala bezvládného muže na pospas osudu. Jenže dívka se pak otočila a když viděla, že muž se nehýbe, běžela mu na pomoc. Agresorka se poté rovněž vrátila k muži, ale ne proto, aby mu pomohla, ale aby ho ještě dorazila," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan. Zatímco dívka se snaží zajistit muži v bezvědomí pomoc, násilnice bezvládného muže hrubě kopne do rozkroku.

Ostatní přítomní jí okamžitě zabrání v dalším napadání a žena nakonec odchází na nedalekou tramvajovou zastávku, odkud odjíždí směr Žižkov. Zraněnému následně kolemjdoucí přivolají záchranku, která ho v bezvědomí transportuje do nemocnice.

Událost kriminalisté momentálně prošetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což hledané hrozí trest odnětí svobody až na 10 let. Jelikož je dle zjištěných skutečností hledaná žena cizinka a hrozí tedy její vycestování z republiky, dělají detektivové vše pro to, aby ženu našli v co nejkratší možné době. "I z toho důvodu prosíme nyní o pomoc při pátrání širokou veřejnost. Pokud kdokoli ženu na záběrech bezpečnostní kamery pozná, ať nám informace předá prostřednictvím linky tísňového volání 158," dodal Hulan.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Současná politika? Estébáci a komunista na Hradě, tvrdí Miroslava Němcová

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!