خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Psi byli několik dní v zaneřáděném autě!

Zubožená zvířata trpěla v kufru auta.
 Z domova 
29. října 2017 07:40 / PČR KŘP hlavního města Prahy
V autě plném nepořádku a výkalů byli uvězněni dva psi. Z otřesných podmínek je vysvobodili policisté a hasiči. Majitelka zubožených zvířat přitom týrala zvířata již v minulosti a má zakázáno psi chovat.

Zoufalá zvířata byla zamčená v autě bez možnosti volně se proběhnout, vyvenčit, najíst… „Policisté byli přivoláni do ulice K Ládví v Praze 8, kde byli podle oznamovatele již tři dny zamčeni dva psi v zaparkovaném autě,“ potvrdil policejní mluvčí Jan Daněk.

Policisté z místního oddělení Bohnice následně zjistili, že se ve vozidle opravdu nachází dva psi a zřejmě tam budou několik dnů. „Okna vozu byla zapařená, jeden ze psů byl na krátko přivázaný vodítkem k opěrce hlavy a druhý zavřený v přepravce pro kočky plné výkalů,“ popsal strašlivé podmínky. Přivolaní hasiči proto rozbili okno u spolujezdce a uvězněná zvířata jím osvobodili. Vystresovaní psi dostali napít, najíst a policisté je i vyvenčili.

Přítomná veterinářka na místě konstatovala, že se jednoznačně jedná o týrání zvířat. „Oba psi proto byli odebráni a převezeni městskými strážníky do útulku v Praze 8 Troji,“ doplnil Daněk.

Celým případem se nyní zabývají bohničtí policisté pro podezření ze spáchání trestného činu týrání zvířat a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. „Do vozidla psy zavřela jedenatřicetiletá žena, která má až do roku 2019 zákaz chovat zvířata,“ uvedl a s tím, že se zdaleka nejedná o první případ v souvislosti se psy a touto ženou, který pražští policisté řeší.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

2. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

3. David Gránský vyvedl snoubenku do kina

4. Tomáš Matonoha řídí tenhle dábělský stroj

5. Václav Kopta po sérii zranění už chodí bez potíží. Co se všechno stalo?