خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Na českých silnicích se znovu umíralo

Po nárazu do stromu začalo auto hořet a řidič uvnitř zemřel.
 Z domova 
22. října 2017 12:08 / Aktu.cz
Ani tento víkend se na českých silnicích neobešel bez smrtelných nehod. A oběťmi tragických nehod se nestali jen lidé v autech, ale také chodci.

Jednoho mrtvého a šest zraněných si vyžádala například nedělní čelní srážka dvou aut na silnici I/27 mezi Javornou a Železnou Rudou na Šumavě. Podle mluvčího záchranky Martina Brejchy jsou tři lidé zraněni těžce, na místě zasahuje vrtník i několik sanitek. Silnice je neprůjezdná a podle policie tu budou komplikace trvat asi do 14.00 hodin.

Sobotní nehody mají na svědomí dvě oběti na lidských životech. V noci z pátku na sobotu srazil osobák chodce u obce Mrákotín na Jihlavsku. Chodec utrpěl devastující zranění a na místě zemřel.

O několik hodin později u Mcel na Nymbursku narazilo osobní auto do stromu a vozidlo začalo po nárazu hořet. "Řidič utrpěl smrtelná zranění," uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

O život si v neděli nad ránem koledoval i sedmadvacetiletý chodec na Táborsku. Šel po hlavním silničním tahu v tmavém oblečení a sluchátky na uších. Neosvětleného chodce nabral řidič Fiatu Multipla. Nehodu chodec přežil, ale podle policejního mluvčího Miroslava Doubka utrpěl těžké poranění a byl převezen do nemocnice.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Už neví, co by ukázala? Slováková fanouškům předvedla, co dělá s novým partnerem ve vaně!

Zprávy

Čunek rozhodl: Změna plánu!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Olga Lounová zahájila svůj koncert v závodním autě

2. Když 3v1 tančí

3. Monika Bagárová neunesla vyhazov ze Stardance

4. Tereza Pergnerová si léto neužila

5. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho