Nechutné! Chlípník ukazoval dívkám své přirození!

Exhibicionista byl již v minulosti trestán.
 Z domova 
15. října 2017 06:26 / Policejnidenik
Čtyřicátník na Kroměřížsku beze studu oslovoval mladé dívky a přitom si v ruce držel obnažené přirození. Policisté již muže zadrželi. Hrozí mu i tři roky za mřížemi.

Z trestného činu výtržnictví je podezřelý čtyřicetiletý muž z obce na Kroměřížsku. „Z auta, které řídil, oslovoval dívky ve věku okolo dvaceti let s dotazem na cestu, přitom měl obnažené přirození, které si držel v ruce,“ vylíčila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Za stejné jednání byl přitom tento hulvát před čtyřmi lety pravomocně odsouzen.

Zlínské policisty na mužovo nevhodné chování upozornila dvaadvacetiletá studentka. „Uvedla, že muž ve stříbrném vozidle ji i její kamarádku zastavil v centru města a ptal se jich na cestu k nákupnímu středisku. Až po chvíli si všimly, že má obnažené přirození a odešly,“ popsala Kozumplíková. Podle perfektního popisu policisté správně odhalili, kdo by mohl být pachatelem, a předvolali vytipovaného muže k podání vysvětlení. Muž se záhy ke svému jednání přiznal. Vzhledem k tomu, že za stejnou činnost byl již trestán, nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. „V rámci dalšího prověřování navíc policisté zjistili, že oslovených žen bylo více,“ doplnila mluvčí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Současná politika? Estébáci a komunista na Hradě, tvrdí Miroslava Němcová

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!