Cizinci měli v Havlíčkově Brodě znásilnit mladou ženu

Mladou ženu měla v Havlíčkově Brodě znásilnit parta rumunských dělníků, policie prověřuje, zda se ohavný čin opravdu stal.
 Z domova 
05. října 2017 08:17 / Shutterstock
Policie řeší na Vysočině případ znásilnění. Mladou ženu údajně znásilnila skupina rumunských dělníků v centru Havlíčkova Brodu. Policie zatím dva cizince obvinila z krádeže, cizinci totiž měli ženě ukrást věci z kabelky.

Výslechy svědků a vyhodnocováním kamerových záběrů pokračuje vyšetřování údajného znásilnění mladé ženy (22) v Havlíčkově Brodě.

O otřesném případu informoval server iDnes. Podle nepodložených informací měla být mladá žena znásilněna dělníky z ciziny kousek od baru Žolík, v hustém porostu křoví na sídlišti s bytovkami v centru města. Mladá žena údajně s dělníky předtím popíjela v baru alkohol a podle některých svědků se chovala hodně vyzývavě.

Policie je ale zatím skoupá na slovo. "Kriminalisté prověřují od sobotního časného rána okolnosti mravnostního trestného činu, který se měl stát v blízkosti jednoho z barů v Havlíčkově Brodě," řekla pouze policejní mluvčí Dana Čírtková. Dva cizince už policie zadržela, podle všeho se ale na znásilnění nepodíleli. "Sdělili jsme jim obvinění z přečinu krádeže. Poškozené ženě totiž odcizili z kabelky mobilní telefon a další věci," doplnila Čírtková. Zda došlo ke znásilnění mladé ženy, kriminalisté nadále prověřují.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leoš Mareš vzal svou manželku Moniku do Dubaje. Užívají si líbánky!

Zprávy

Jak bydlí si státní zaměstnanci? Za hubičku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Herec Ryan Raynolds se dal na obchod s alkoholem!

2. Z Dary Rolins je hadí žena! Podívejte se, co dokáže...

3. Mareš bude moderovat Superstar po boku překrásné Slovenky!

4. Krásná Olga Lounová hazarduje. Pravidelně jí jde o život!

5. Vendula Pizingerová chystá vzpomínkový koncert k nedožitým osmdesátinám Karla Svobody!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن