Cizinci měli v Havlíčkově Brodě znásilnit mladou ženu

Mladou ženu měla v Havlíčkově Brodě znásilnit parta rumunských dělníků, policie prověřuje, zda se ohavný čin opravdu stal.
 Z domova 
05. října 2017 08:17 / Shutterstock
Policie řeší na Vysočině případ znásilnění. Mladou ženu údajně znásilnila skupina rumunských dělníků v centru Havlíčkova Brodu. Policie zatím dva cizince obvinila z krádeže, cizinci totiž měli ženě ukrást věci z kabelky.

Výslechy svědků a vyhodnocováním kamerových záběrů pokračuje vyšetřování údajného znásilnění mladé ženy (22) v Havlíčkově Brodě.

O otřesném případu informoval server iDnes. Podle nepodložených informací měla být mladá žena znásilněna dělníky z ciziny kousek od baru Žolík, v hustém porostu křoví na sídlišti s bytovkami v centru města. Mladá žena údajně s dělníky předtím popíjela v baru alkohol a podle některých svědků se chovala hodně vyzývavě.

Policie je ale zatím skoupá na slovo. "Kriminalisté prověřují od sobotního časného rána okolnosti mravnostního trestného činu, který se měl stát v blízkosti jednoho z barů v Havlíčkově Brodě," řekla pouze policejní mluvčí Dana Čírtková. Dva cizince už policie zadržela, podle všeho se ale na znásilnění nepodíleli. "Sdělili jsme jim obvinění z přečinu krádeže. Poškozené ženě totiž odcizili z kabelky mobilní telefon a další věci," doplnila Čírtková. Zda došlo ke znásilnění mladé ženy, kriminalisté nadále prověřují.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Modelka Jitka Nováčková vyměnila českou zimu za exotickou dovolenou!

2. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

3. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

4. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

5. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!