خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Cizinci měli v Havlíčkově Brodě znásilnit mladou ženu

Mladou ženu měla v Havlíčkově Brodě znásilnit parta rumunských dělníků, policie prověřuje, zda se ohavný čin opravdu stal.
 Z domova 
05. října 2017 08:17 / Shutterstock
Policie řeší na Vysočině případ znásilnění. Mladou ženu údajně znásilnila skupina rumunských dělníků v centru Havlíčkova Brodu. Policie zatím dva cizince obvinila z krádeže, cizinci totiž měli ženě ukrást věci z kabelky.

Výslechy svědků a vyhodnocováním kamerových záběrů pokračuje vyšetřování údajného znásilnění mladé ženy (22) v Havlíčkově Brodě.

O otřesném případu informoval server iDnes. Podle nepodložených informací měla být mladá žena znásilněna dělníky z ciziny kousek od baru Žolík, v hustém porostu křoví na sídlišti s bytovkami v centru města. Mladá žena údajně s dělníky předtím popíjela v baru alkohol a podle některých svědků se chovala hodně vyzývavě.

Policie je ale zatím skoupá na slovo. "Kriminalisté prověřují od sobotního časného rána okolnosti mravnostního trestného činu, který se měl stát v blízkosti jednoho z barů v Havlíčkově Brodě," řekla pouze policejní mluvčí Dana Čírtková. Dva cizince už policie zadržela, podle všeho se ale na znásilnění nepodíleli. "Sdělili jsme jim obvinění z přečinu krádeže. Poškozené ženě totiž odcizili z kabelky mobilní telefon a další věci," doplnila Čírtková. Zda došlo ke znásilnění mladé ženy, kriminalisté nadále prověřují.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života