Cizinci měli v Havlíčkově Brodě znásilnit mladou ženu

Mladou ženu měla v Havlíčkově Brodě znásilnit parta rumunských dělníků, policie prověřuje, zda se ohavný čin opravdu stal.
 Z domova 
05. října 2017 08:17 / Shutterstock
Policie řeší na Vysočině případ znásilnění. Mladou ženu údajně znásilnila skupina rumunských dělníků v centru Havlíčkova Brodu. Policie zatím dva cizince obvinila z krádeže, cizinci totiž měli ženě ukrást věci z kabelky.

Výslechy svědků a vyhodnocováním kamerových záběrů pokračuje vyšetřování údajného znásilnění mladé ženy (22) v Havlíčkově Brodě.

O otřesném případu informoval server iDnes. Podle nepodložených informací měla být mladá žena znásilněna dělníky z ciziny kousek od baru Žolík, v hustém porostu křoví na sídlišti s bytovkami v centru města. Mladá žena údajně s dělníky předtím popíjela v baru alkohol a podle některých svědků se chovala hodně vyzývavě.

Policie je ale zatím skoupá na slovo. "Kriminalisté prověřují od sobotního časného rána okolnosti mravnostního trestného činu, který se měl stát v blízkosti jednoho z barů v Havlíčkově Brodě," řekla pouze policejní mluvčí Dana Čírtková. Dva cizince už policie zadržela, podle všeho se ale na znásilnění nepodíleli. "Sdělili jsme jim obvinění z přečinu krádeže. Poškozené ženě totiž odcizili z kabelky mobilní telefon a další věci," doplnila Čírtková. Zda došlo ke znásilnění mladé ženy, kriminalisté nadále prověřují.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dcera legendárního dabéra Filipovského si postěžovala na dcery

Zprávy

Demonstrace proti Zemanovi a Babišovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Sexy Vignerová oblékla proklatě hluboký výstřih!

2. Dominika Myslivcová zveřejnila pořádně žhavé foto z exotické dovolené

3. Dara Rolins si užívá na Bali. Fanoušci si zase užívají pohled na její vypraceované tělo!

4. Herečka Emma Stone se stane novou tváří Louis Vuitton!

5. Vévodkyně Kate čelí skandálu kvůli strýci, který napadl svou manželku!