Hororová vražda: Bývalý novinář na chatě zabil čtrnáctiletou dívku, její kamarádka přežila jen zázrakem!

Zavražděná dívka prý ležela svázaná ve sklepě chaty.
 Děti v nesnázích 
27. září 2017 09:21 / Policejnidenik
Šílená vražda čtrnáctileté dívky v Doubici na Děčínsku hýbe už několikátý den celým Českem. Z brutálního činu byl obviněn bývalý novinář, pětatřicetiletý Martin. Ten se prý pokusil zabít i další dívku (16), té se ale za dramatických okolností podařilo smrti uniknout.

Obě dívky k Martinovi jezdily pravidelně, choval koně a mladé slečny proto k němu vyrážely na projížďky. Jedna návštěva se jim ale stala osudnou. Mladší z dívek našli policisté ve sklepě chaty, ve které Martin bydlel a kterou kdysi i vlastnil. Byla svázaná a proslýchá se, že ji útočník zabil nožem. Policie ale zatím k případu moc podrobností nesdělila.

Bývalý novinář, který v současné době vlastnil neziskovku, v níž zaměstnával handicapované, se prý pokusil zabít i šestnáctiletou dívku. Vážně ji zranil a myslel si, že je mrtvá. Naložil ji do auta a odvezl několik kilometrů za obec, kde pak její bezvládné tělo vyhodil. V zuboženém stavu ji na silnici objevil hospodský, který okamžitě zalarmoval policii.

Chatu, kde se děsivá scéna odehrála, Martin donedávna vlastnil. Pak ji ale prodal s tím, že si hodlá pořídit větší objekt, ve kterém by provozoval farmu. Noví majitelé ho na chatě nechávali ještě bydlet, než si novou nemovitost najde.

Na farmaření teď ale může zapomenout. Je totiž už v rukou policie a prý se k hrůznému činu přiznal. "V současné době je muž stíhán pro trestný čin vraždy na dvou osobách, kdy jedna z obětí je nezletilá," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Na obviněného byl podán návrh na vzetí do vazby. Hrozí mu odnětí svobody od patnácti do dvaceti let nebo až výjimečný trest.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

2. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

3. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

4. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!

5. Eva Perkausová se svlékla pro pánský magazín!