Naštvaná zákaznice pokousala číšníka a rozbila dveře!

Za čtyři stovky a hrst nadávek může žena strávit dva roky v kriminále.
 Z domova 
24. září 2017 07:53 / Policejnidenik
Dlouhé čekání na jídlo vytočilo osmadvacetiletou ženu ve Svitavách. Naštvaně se obsloužila sama, vynadala personálu, který dokonce i pokousala, a na dovršení své jízdy rozbila dveře. Od vyšetřovatele si vyslechla podezření ve zkráceném přípravném řízení z přečinu výtržnictví.

Velmi hladová a nervózní byla zřejmě osmadvacetiletá žena, která ve Svitavách čekala na své objednané jídlo. Když jí dlouho nikdo neobsloužil, neovládla se a vstoupila za výdejní pult. „Žena si sama dochutila již vydané hranolky kečupem, přičemž následně plivla sušené chilli směrem k osmnáctiletému obsluhujícímu muži,“ vylíčil policejní mluvčí Ondřej Zeman. Vystoupení za pultem žena doplnila velmi jadrnou mluvou.

Obsluhující mladík ženu zpacifikoval a vyvedl ji před obchod.  „Při tom obdržel od výtržnice kousanec,“ zmínil Zeman. Rozzlobená žena po incidentu odešla, ale po chvíli se vrátila zpět a přes zavřené dveře se dobývala dovnitř. „Sklo ve dveřích její nápor nevydrželo,“ sdělil mluvčí. Policisté šetřením zjistili, že měla poškodit ještě blízkou informační tabuli. Celkově způsobila škodu za čtyři sta korun. „Za její chování na veřejnosti ji v případě prokázání viny před soudem hrozí až dva roky strávené za mřížemi,“ uzavřel.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Hamáček prozradil, o které ministerstvo ČSSD nestojí

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!