Děvčátko si na nafukovací skluzavce zlomilo nohu!

Holčička se zranila na atrakci.
 Děti v nesnázích 
22. září 2017 06:54 / Policie ČR
Nebezpečná atrakce! Při sjíždění skluzavky se vážně zranila čtyřletá dívka. Událost se stala v Praze. Možným důvodem byl špatný technický stav atrakce. Policisté případ vyšetřují.

Několikatýdenní léčbu si vyžádalo komplikované poškození chodidla, které si přivodila dívenka při hraní na nafukovací atrakci. „Holčička se šla sklouznut na nafukovacím hradě Aladin a došlo k jejímu zranění na noze,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. K incidentu došlo na travnatém prostranství mezi pražskými ulicemi Lodžská, Těšínská a Krakov, kde bývají atrakce pro děti. Po vyšetření v nemocnici podstoupila zraněná dívka operaci, při které jí lékaři do nohy umístili drát.

Matka holčičky informovala policii z místního oddělení Bohnice až měsíc po události. Přesto se policistům podařilo kontaktovat provozovatele atrakce. „Při ohledání však policisté zjistili, že plocha, na které se děti kloužou, již byla vyměněna a není původní,“ uvedl Daněk. Policisté pracují s verzí, že ke zranění holčičky došlo z důvodu špatného technického stavu kluzné plochy atrakce. Policisté by v souvislosti s tímto případem potřebovali kontaktovat případné svědky události a zjistit, jestli se na atrakci nezranily i další děti. „Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ uzavřel mluvčí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Bezdůvodné obvinění Česka. Ruské tvrzení o původu Novičoku má vláda odmítnout

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!