Mladá Češka vymámila z muže z Norska 53 mega. Soud ji za to poslal za mříže

Soud poslal vykutálenou Češku na osm let do vězení. Z norského finančníka podvodem vymámila přes 53 milionů korun.
 Krimikauzy 
20. září 2017 08:55 / Wikimedia Commons/ Avjoska
Na osm let do vězení poslal soud mladou Barboru H. (27) z Brna, která přes erotický portál vymámila z norského finančního ředitele (59) více než 53 milionů korun. Desítky milionů navíc bude muset vrátit.

Závratnou sumu mladá Češka vylákala z Nora v době od jara 2013 do konce následujícího roku. Většinu peněz nastrkala do automatů, na kterých je závislá. Na účtech se policii podařilo zajistit jen necelé tři miliony korun.

Do vězení putoval i norský finančník - ten totiž Barboře posílal peníze z účtu firmy, pro kterou pracoval. Za mřížemi stráví více než tři roky.

Mladá žena z Brna Nora totálně oblbla. Neustále si vymýšlela nové a nové problémy, na které potřebovala půjčit. "Nejprve šlo o příspěvek na bydlení, na léky, žrádlo pro kočky, nákup kamery. Menší sumy se postupně zvyšovaly. Operace kolena, nutnost koupě bytu. Celkový účet zní na více než 53 milionů. I když obžalovaná slibovala poškozenému, že půjčky vrátí v řádu dní, nikdy se tak nestalo," konstatoval soudce Daniel Plšek.

Barbořin obhájce se snažil soud přesvěčit, že Nor ve skutečnosti potřeboval přes jeho klientku zpronevěřené peníze jen proprat, tomu ale soud neuvěřil. Barbora s rozsudkem nesouhlasila a na místě se proti němu odvolala. Kauza tak zamíří k Vrchnímu soudu v Olomouci.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

2. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

3. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

4. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!

5. Eva Perkausová se svlékla pro pánský magazín!