دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Na fingovanou loupež se přišlo až po půl roce!

Mladík si nechal jen pár tisíc, zatímco jeho kumpáni si odnesli sta tisíce.
 Z domova 
02. září 2017 07:36 / Policejnidenik
Z oběti se stal pachatel! Řidič zásilkové služby se s dvěma kumpány domluvil na přepadení ve Zlíně, během kterého mu lupiči odcizili přes 300 tisíc korun. Po půl roce vyšlo vše najevo.

K údajnému přepadení došlo ve Zlíně. Šestadvacetiletý řidič olomoucké zásilkové služby předával na zlínské ulici Mostní balíček, přičemž měl u sebe ledvinku s vysokou hotovostí. „Doručil balíky na danou adresu a při zavírání nákladového prostoru na něj zezadu zaútočil cizí muž, udeřil ho do hlavy a do ledvin, strhl mu z pasu tzv. ledvinku, v níž měl uloženou celodenní tržbu a utekl,“ vylíčila průběh loupežného přepadení tisková mluvčí Monika Kozumplíková. Mladík po útoku upadl a způsobil si lehké zranění, se kterým ho ošetřili v nemocnici.

„Z podrobného prověřování celého případu vyšlo najevo, že skutečnost je jiná,“ uvedla Kozumplíková. Na přepadení se totiž řidič domluvil dopředu se dvěma zloději. „Domluvili se, že ho přepadnou, okradou o tržbu a jemu za způsobenou újmu nechají dvacet tisíc korun,“ upřesnila. Incident se pak odehrál podle plánu – zloději počkali na řidiče ve Zlíně, kde byla poslední zastávka a vykládka balíků, přičemž řidič si dal předem stranou dvacet tisíc a o zbytek peněz byl jakože okraden.

Hlavním motivem nečestného jednání byly pro mladého zaměstnance zásilkové služby vysoké dluhy. „Na šestadvacetiletého muže je vedeno asi šest exekucí v celkové výši více než dva miliony korun,“ prozradila mluvčí s tím, že mladík z Olomouce se ke svému jednání nakonec přiznal. Nyní mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody. Dva kumpány, kteří si přišli na 340 tisíc korun, kriminalisté stále prověřují.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vdova Heidi Janků: Už našla místo, kde pohřbí milovaného manžela!

Zprávy

Je správná doba na přijetí eura? Poslanci se nemohou shodnout

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Šedá myška Andrea z Beverly Hills 90210: Šedesátka klepe na dveře! Poznali byste ji ještě?

2. Co skrývá Simona Krainová pod tmavými brýlemi? Podstoupila snad chirurgický zákrok?

3. Z herečky Patricie Solaříkové se začíná pomalu, ale jistě stávat hodně nebezpečná kost!

4. Luxusní oáza klidu: Takhle si žije česká supermodelka Hana Soukupová

5. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!