Zavraždil důchodkyni kvůli pár tisícovkám!

Zavražděná žena byla nalezena až po několika hodinách, kdy jí už lékař nemohl pomoct.
 Z domova 
01. září 2017 09:02 / Policejnidenik
Osmatřicetiletý muž pomáhal devětasedmdesátileté ženě s opravou bytu v Brně. Během práce ale došlo ke konfliktu, který vyústil až k vraždě. Vrah následně odcizil několik tisíc korun, které obratem utratil. Nyní mu hrozí dlouholetý kriminál.

Tragédie se odehrála v brněnském Zbýšově. Seniorka potřebovala pomoct s opravou zařízení v bytě, proto oslovila svého známého. „Osmatřicetiletý muž seniorce ochotně pomohl, ale došlo mezi nimi k verbálnímu konfliktu, který přerostl ve fyzické napadení a následné zavraždění ženy,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. Po hrůzném činu vrah prohledal byt a odcizil z něj malý příruční trezorek s finanční hotovostí. „Ještě ve stejný den odjel za nákupy a většinu z několika získaných tisícovek utratil,“ doplnil Malášek.

Pachatele vraždy devětasedmdesátileté seniorky ve Zbýšově již policisté zadrželi. Ten se pak při výslechu k vraždě přiznal. „Původně se v jeho výpovědích a získaných informacích objevilo několik nesrovnalostí, které nakonec přesvědčily tým kriminalistů o tom, že muž je vrahem,“ upřesnil mluvčí. Pachatel nyní čeká v policejní cele na rozhodnutí soudu o vzetí do vazby.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Do čela ČSSD by se rád postavil tento muž. Má ale podmínku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

2. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

3. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

4. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!

5. Syn Simony Krainové se objevuje v nové kampani! Je k sežrání!