دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Dva útočníci sebrali metařům lopatu a smeták a ztřískali je jako koně!

Metaře zmlátili lopatou a smetákem dva násilníci. Policie po nich stále marně pátrá.
 Z domova 
12. července 2017 09:33 / Shutterstock
Naprosto nepochopitelný útok na dva pracovníky technických služeb vyšetřují ostravští kriminalisté. Hledají dva grázly, kteří metařům sebrali lopatu a smeták a pak je náčiním zmlátili hlava nehlava!

Metaři od útočníků dostali takového mlatu, že si jejich zranění vyžádala lékařské ošetření. Napadení dvou pracovníků technických služeb se stalo už 14. června, policie ale o případu informovala až nyní.

Vše začalo kolem poledne v ulici 28. října poblíž restaurace Radegast a poté pokračovalo na Masarykově náměstí. Dva muži si vyhlédli metaře a vrhli se na něj. Ze strachu před nimi začal utíkat a agresoři ho pronásledovali až na Masarykovo náměstí, kde pracoval druhý zaměstnanec technických služeb. V tu chvíli pro oba nebohé metaře začalo peklo na zemi!

Násilníci pracovníkům služeb vzali lopatu a smeták a těmi oba řezali jako koně. "Oba napadení utrpěli zranění, která jim musel ošetřit lékař," poznamenal policejní mluvčí Richard Palát.

Policie po pachatelích okamžitě začala pátrat, ale dosud je nedopadla. Nyní se strážci zákona obrátili s prosbou o pomoc na veřejnost. Jednomu z pachatelů je asi 45 let, je střední výšky, svalnaté postavy, na obou horních částech paží má tetování, na sobě měl kraťasy a rozepnutou mikinu. Druhému útočníkovi je asi 35 let, je štíhlé postavy, střední výšky, oblečené měl kraťasy a triko bílé barvy s potiskem. Oba jsou podezřelí z výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což jim hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

"Prosíme případné svědky, kteří by mohli podat jakoukoliv informaci k objasnění případu, aby kontaktovali kteroukoliv služebnu Policie ČR, bezplatnou telefonní linku 158 nebo vyšetřujícího policistu na služební telefonní lince 974 727 404," dodal Palát.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nechutné útoky: Zhrzený milenec Koptík může Hanu Gregorovou i zničit!

Zprávy

Prezidentův projev vyvolal rozpaky, kritiku i souhlas

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!

2. Jane Fonda vám vyrazí dech! Tři měsíce před osmdesátkou vypadá božsky!

3. Kam až tohle zajde? Zdrogovaný Koptík vypisuje erotické básně o Gregorové!

4. Takhle Kristinu Kloubkovou na obrazovce rozhodně neuvidíte!

5. Krásná moderátorka zpráv Petra Svoboda si plní své sny