دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Hyenismus největšího kalibru předvedli mladíci, kteří ukopali bezdomovce!

Potíže se zákonem měli mladíci opakovaně.
 Z domova 
30. června 2017 07:56 / Policejnidenik
Šestnáctiletí výrostci bezdůvodně ubili bezdomovce. Z nudy! Krajský soud v Ústí nad Labem je poslal na devět a osm let do vězení. Soudkyně označila čin za velmi brutální. Rozsudek zatím není pravomocný.

Bestiální vraždu spáchali šestnáctiletí chlapci v Ústí ned Labem jen pro zábavu. Dopředu se dokonce domluvili a vše si naplánovali. Na bezdomovce zaútočili v dřevěné chatě v prostoru ulice Železničářská na ústeckém Střekově. Na zemi ležel silně opilý šestačtyřicetiletý muž, na kterého mladíci bezdůvodně zaútočili. „Poškozenému zasazovali údery do hlavy, obličeje a horní části těla. I přes nářek a prosby poškozeného, pokračovali i nadále v kopech, úderech a dupání do hlavy a horní části těla," popsali řádění hochů svědci a následně také soudkyně Kamila Elsnicová, podle které šlo o hyenismus největšího kalibru, za který by si zasloužili i tvrdší tresty. Oběť měla řadu zlomenin, upadla do bezvědomí a zemřela v důsledku otoku mozku a vdechnutí krve a zvratků.

„Až vyjdete z vězení a opět něco takového uděláte, dostanete doživotí," reagovala soudkyně na znalecké posudky z oboru psychiatrie a psychologie, podle kterých hrozí riziko páchání dalších trestných činů. Útočníci jsou Romové, ale vražda nebyla rasisticky motivovaná, protože k smrti ukopaný muž byl také Rom.

Z výpovědí bezdomovců v ústecké čtvrti Střekově kriminalisté zjistili, že oba mladíci měli již předtím na svědomí napadení několika dalších bezdomovců. S oběma útočníky byly odmalička problémy, stěží dokončili speciální školu. Jeden z nich napadl i učitele. Podle znalců při jejich pobytu na svobodě hrozí riziko pokračování trestné činnosti. Společně byli odsouzeni za vraždu bezdomovce a další napadení a zranění.  Podle Elsnicové by měli před soudem stát také rodiče obou mladíků. Vražedný útok provedli pro zábavu, což měl být důsledek chybějící rodinné výchovy. Podle soudu si tak dokazovali svou moc, když si vybírali jen opilé bezdomovce, kteří se mohli těžko bránit. Mladíci si ponechali lhůtu, zda se odvolají proti rozsudku. Proto si ponechal lhůtu i státní zástupce.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nechutné útoky: Zhrzený milenec Koptík může Hanu Gregorovou i zničit!

Zprávy

Prezidentův projev vyvolal rozpaky, kritiku i souhlas

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!

2. Jane Fonda vám vyrazí dech! Tři měsíce před osmdesátkou vypadá božsky!

3. Kam až tohle zajde? Zdrogovaný Koptík vypisuje erotické básně o Gregorové!

4. Takhle Kristinu Kloubkovou na obrazovce rozhodně neuvidíte!

5. Krásná moderátorka zpráv Petra Svoboda si plní své sny