Černá sobota! Na silnicích vyhaslo devět životů!

Jedna z mnoha smrtelných nehod se stala na silnici ze Sokolova na Kraslice. Čelní náraz auta do stromu si vyžádal jeden lidský život.
 Z domova 
25. června 2017 10:45 / HZS Karlovarského kraje
Sobota 24. června se do policejních statistik zapíše hodně černým písmem. Na silnicích Česka totiž při nehodách vyhaslo devět životů, což je letos vůbec nejvíc v rámci jednoho dne!

Lidé při nehodách umírali napříč celou republikou. Po dvou obětech si vyžádaly havárky v Pardubickém a Libereckém kraji, jednu oběť hlásí Karlovarský, Plzeňský, Ústecký, Královéhradecký a Olomoucký kraj. Umírali řidiči aut, motorkáři i chodci.

Z hlediska měsíců byl letos zatím nejtragičtější květen se 42 usmrcenými. Červen však tuto statistiku přepíše. Včetně soboty podle dostupných policejních čísel na silnicích zahynulo už 49 lidí. Nejméně lidí zemřelo v únoru - 28.

První sobotní kolize se stala už krátce po sobotní půlnoci nedaleko Spáleného Poříčí. V autě jeli čtyři cizinci. Řidič vyjel mimo silnici a havaroval. Sám zemřel, jeho tři kamarádi skončili v nemocnici.

Další člověk přišel o život v sobotu ráno po čelním nárazu do stromu na silnici ze Sokolova na Kraslice.

Srážku s autem v Ústí nad Labem nepřežil motorkář, další motorkář pak zahynul u Provodína na Českolipsku poté, co narazil do přívěsu nákladního auta.

Smrt se nevyhnula ani chodcům. Jednapadesátiletého chodce srazil náklaďák mezi obcemi Libel a Častolovice na Rychnovsku, sedmadvacetiletého muže zase na dálnici D46 u Olšan na Prostějovsku srazila dodávka. Jiný chodec zemřel po srážce s autem u České Třebové.

U Suchého vrchu v Orlických horách zase přišel o život cyklista. Duhý cyklista zahynul na Jablonecku. Neměl helmu a podle všeho spadl z elektrokola. Bylo mu 57 let.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

2. Sexy zrzky hlásí nástup

3. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

4. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

5. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn