خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Černá sobota! Na silnicích vyhaslo devět životů!

Jedna z mnoha smrtelných nehod se stala na silnici ze Sokolova na Kraslice. Čelní náraz auta do stromu si vyžádal jeden lidský život.
 Z domova 
25. června 2017 10:45 / HZS Karlovarského kraje
Sobota 24. června se do policejních statistik zapíše hodně černým písmem. Na silnicích Česka totiž při nehodách vyhaslo devět životů, což je letos vůbec nejvíc v rámci jednoho dne!

Lidé při nehodách umírali napříč celou republikou. Po dvou obětech si vyžádaly havárky v Pardubickém a Libereckém kraji, jednu oběť hlásí Karlovarský, Plzeňský, Ústecký, Královéhradecký a Olomoucký kraj. Umírali řidiči aut, motorkáři i chodci.

Z hlediska měsíců byl letos zatím nejtragičtější květen se 42 usmrcenými. Červen však tuto statistiku přepíše. Včetně soboty podle dostupných policejních čísel na silnicích zahynulo už 49 lidí. Nejméně lidí zemřelo v únoru - 28.

První sobotní kolize se stala už krátce po sobotní půlnoci nedaleko Spáleného Poříčí. V autě jeli čtyři cizinci. Řidič vyjel mimo silnici a havaroval. Sám zemřel, jeho tři kamarádi skončili v nemocnici.

Další člověk přišel o život v sobotu ráno po čelním nárazu do stromu na silnici ze Sokolova na Kraslice.

Srážku s autem v Ústí nad Labem nepřežil motorkář, další motorkář pak zahynul u Provodína na Českolipsku poté, co narazil do přívěsu nákladního auta.

Smrt se nevyhnula ani chodcům. Jednapadesátiletého chodce srazil náklaďák mezi obcemi Libel a Častolovice na Rychnovsku, sedmadvacetiletého muže zase na dálnici D46 u Olšan na Prostějovsku srazila dodávka. Jiný chodec zemřel po srážce s autem u České Třebové.

U Suchého vrchu v Orlických horách zase přišel o život cyklista. Duhý cyklista zahynul na Jablonecku. Neměl helmu a podle všeho spadl z elektrokola. Bylo mu 57 let.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina