Požár ubytovny měl podle všeho zakrýt brutální vraždu!

Policie už podezřelého z vraždy na ubytovně v ostravských Vítkovicích obvinila.
 Z domova 
24. června 2017 10:20 / Policejnidenik
Podle dosavadních informací měl požár ubytovny v ostravských Vítkovicích skutečně zakrýt brutální vraždu! Čtyřiačtyřicetiletý muž tu nejprve popíjel se svým o dva roky starším známým. Jenže pak se pohádali a mladší z dvojice svého kamaráda ubodal.

Požár v ubytovně vypukl v noci na středu a hasiči zde objevili mrtvolu. Ukázalo se, že muž byl ubodán. Policie podezřelého ze zločinu zadržela velmi rychle a muže už i obvinila z vraždy. "Kriminalisté hned v brzkých ranních hodinách po požáru přišli na stopu, která je záhy zavedla k osobě podezřelého," vysvětlila policejní mluvčí Lenka Sikorová.

I když zatím policie nepotvrdila, že by násilník požár založil úmyslně, aby zahladil stopy hrůzného činu, vše tomu nasvědčuje.

Obviněný muž s policisty částečně spolupracuje. "Podle dosavadních informací měli oba muži konzumovat alkohol a poté došlo ke slovní rozepři a následné fyzické potyčce," sdělila Sikorová. Mladší z aktérů hádky následně uchopil druhého muže a zasadil mu několik ran, zejména do horní části těla.

Agresor není žádný svatoušek. Už v minulosti měl problémy se zákonem, a to právě kvůli násilné trestné činnosti. Protože se pachatel dopustil činu zvlášť surovým způsobem, může být odsouzen na 15 až 20 let vězení, anebo potrestán i výjimečným trestem. Policisté navrhli vzetí obviněného do vazby.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Bezdůvodné obvinění Česka. Ruské tvrzení o původu Novičoku má vláda odmítnout

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!