Požár ubytovny měl podle všeho zakrýt brutální vraždu!

Policie už podezřelého z vraždy na ubytovně v ostravských Vítkovicích obvinila.
 Z domova 
24. června 2017 10:20 / Policejnidenik
Podle dosavadních informací měl požár ubytovny v ostravských Vítkovicích skutečně zakrýt brutální vraždu! Čtyřiačtyřicetiletý muž tu nejprve popíjel se svým o dva roky starším známým. Jenže pak se pohádali a mladší z dvojice svého kamaráda ubodal.

Požár v ubytovně vypukl v noci na středu a hasiči zde objevili mrtvolu. Ukázalo se, že muž byl ubodán. Policie podezřelého ze zločinu zadržela velmi rychle a muže už i obvinila z vraždy. "Kriminalisté hned v brzkých ranních hodinách po požáru přišli na stopu, která je záhy zavedla k osobě podezřelého," vysvětlila policejní mluvčí Lenka Sikorová.

I když zatím policie nepotvrdila, že by násilník požár založil úmyslně, aby zahladil stopy hrůzného činu, vše tomu nasvědčuje.

Obviněný muž s policisty částečně spolupracuje. "Podle dosavadních informací měli oba muži konzumovat alkohol a poté došlo ke slovní rozepři a následné fyzické potyčce," sdělila Sikorová. Mladší z aktérů hádky následně uchopil druhého muže a zasadil mu několik ran, zejména do horní části těla.

Agresor není žádný svatoušek. Už v minulosti měl problémy se zákonem, a to právě kvůli násilné trestné činnosti. Protože se pachatel dopustil činu zvlášť surovým způsobem, může být odsouzen na 15 až 20 let vězení, anebo potrestán i výjimečným trestem. Policisté navrhli vzetí obviněného do vazby.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن