Málem zabila své vlastní dítě!

Policisté na místě nehody zjistili, že žena nemá řidičák a dítě špatně zajistila.
 Děti v nesnázích 
23. června 2017 08:31 / Policejnidenik
Žena bez řidičáku havarovala, přičemž v autě měla nezajištěné čtyřměsíční miminko! Nehoda v Janově nad Nisou naštěstí neskončila tragicky.

Třiadvacetiletá žena jela s vozem Škoda Felicia do Jablonce nad Nisou. Místo soustředěného řízení se ale věnovala také svému dítěti, které bylo na sedadle spolujezdce. „Žena údajně dávala dudlík čtyřměsíčnímu dítěti v autosedačce umístěné na předním sedadle spolujezdce. Přitom vyjela do protisměru a střetla se s protijedoucím vozidlem Toyota,“ popsala okolnosti nehody tisková mluvčí policie Libereckého kraje Dagmar Sochorová. Při nehodě dítě utrpělo zranění, se kterým bylo letecky společně se zraněnou řidičkou transportováno do motolské nemocnice v Praze.

Policisté přitom na místě zjistili, že autosedačka byla ve vozidle špatně připevněna. Navíc nebyl v prostoru předního místa spolujezdce vedle řidiče vypojen airbag a při střetu došlo k jeho aktivaci. „Alkohol byl u řidičky i řidiče druhého vozidla vyloučen na místě provedenými dechovými zkouškami, ovšem v rámci provedené kontroly policisté zjistili, že mladá žena není držitelkou řidičského oprávnění na řízení jakékoliv skupiny motorových vozidel,“ uvedla Sochorová. Vysoká pokuta ji tak nemine. Škoda na vozech byla předběžně vyčíslena na 55 000 korun. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Tesco nabízelo kapustu nadupanou zákeřnými pesticidy

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

2. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

3. Česká Barbie daruje auto

4. Petra Černocká si vyšla s manželem i exmanželem

5. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty