Známého zavraždil kvůli dvěma stovkám a láhvi vodky!

Královéhradečtí kriminalisté uzavřeli případ vraždy na ubytovně ve Vrchlabí. Muž kamaráda zavraždil kvůli láhvi vodky a dvěma stovkám.
 Z domova 
29. ledna 2015 13:58 / policejnidenik
Zcela malicherný důvod přiměl muže (38) k vraždě svého o pět let mladšího známého. Svou oběť ubodal kvůli dvěma stovkám a láhvi vodky!

Případ vraždy na vrchlabské ubytovně z listopadu loňského roku královéhradečtí kriminalisté uzavřeli v těchto dnech. Ukázalo se, že muži spolu od rána popíjeli. Poslední láhev vodky, kterou měli vypít společně, ale vypil starší z mužů sám. Mladšího to tak nadzvedlo ze židle, že se začali hádat. Navíc staršímu kamarádovi vyčetl, že mu dosud nevrátil 200 korun, které mu půjčil a nakonec dal známému pěstí do obličeje. Starší muž na to zareagoval útokem s nožem v ruce. "Popadl kuchyňský nůž a na chodbě ubytovny jej několikrát bodl. Způsobená bodnořezná zranění byla smrtelná," dodala policejní mluvčí Ivana Ježková.

Oba muži měli v krvi přes dvě promile alkoholu a také byli pod vlivem pervitinu. Obviněný se k činu doznal a za vraždu mu teď hrozí až osmnáctileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Placená křesla pro SPD v ohrožení? Ve sněmovně se chystají změny

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. To je vrchol. Česká Barbie Myslivcová bude vařit

2. Kristýně Frejové zachránila život dcera Ráchel

3. Monika Leová nasadila neviditelná rovnátka

4. Takhle dnes vypadá hvězda Rodinných pout Tomáš Krejčíř

5. Jiří Langmajer si po autonehodě vyrazil na luxusní snídani