Známého zavraždil kvůli dvěma stovkám a láhvi vodky!

Královéhradečtí kriminalisté uzavřeli případ vraždy na ubytovně ve Vrchlabí. Muž kamaráda zavraždil kvůli láhvi vodky a dvěma stovkám.
 Z domova 
29. ledna 2015 13:58 / policejnidenik
Zcela malicherný důvod přiměl muže (38) k vraždě svého o pět let mladšího známého. Svou oběť ubodal kvůli dvěma stovkám a láhvi vodky!

Případ vraždy na vrchlabské ubytovně z listopadu loňského roku královéhradečtí kriminalisté uzavřeli v těchto dnech. Ukázalo se, že muži spolu od rána popíjeli. Poslední láhev vodky, kterou měli vypít společně, ale vypil starší z mužů sám. Mladšího to tak nadzvedlo ze židle, že se začali hádat. Navíc staršímu kamarádovi vyčetl, že mu dosud nevrátil 200 korun, které mu půjčil a nakonec dal známému pěstí do obličeje. Starší muž na to zareagoval útokem s nožem v ruce. "Popadl kuchyňský nůž a na chodbě ubytovny jej několikrát bodl. Způsobená bodnořezná zranění byla smrtelná," dodala policejní mluvčí Ivana Ježková.

Oba muži měli v krvi přes dvě promile alkoholu a také byli pod vlivem pervitinu. Obviněný se k činu doznal a za vraždu mu teď hrozí až osmnáctileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Do čela ČSSD by se rád postavil tento muž. Má ale podmínku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

2. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

3. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

4. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!

5. Syn Simony Krainové se objevuje v nové kampani! Je k sežrání!