خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Chtěl se usmířit s bývalkou, místo toho ji krutým způsobem zavraždil!

Když se žena odmítala k bývalému příteli vrátit, brutálně ji ubodal!
 Z domova 
26. dubna 2017 11:50 / Ilustrační foto
Brutální vraždou skončila snaha osmatřicetiletého muže usmířit se se svou bývalou přítelkyní. Šel za ní do práce a když mu dala jasné vale, zmlátil ji a pak ubodal k smrti! Choval se jako šílený! Nožem ji zasadil rány po celém těle, nevynechal ani obličej!

Vražda se stala v Bezměrově na Kroměřížsku. Muž za svou expřítelkyní došel do restaurace, kde žena pracovala i bydlela. Snažil se ji přemluvit k obnově vztahu. Ženina zamítavá odpověď ho ale rozzuřila k nepříčetnosti!

"Nejprve na svou bývalou partnerku namířil plynový revolver. Pak povalil vylekanou ženu na zem a začal ji fyzicky napadat. Po velmi surovém fyzickém útoku vytáhl z kapsy nůž a zasadil ženě několik ran do různých částí těla, a to včetně obličeje," popsala krvavá jatka policejní mluvčí Lenka Javorková. Po útoku muž z restaurace utekl podél železniční trati do asi tři kilometry vzdáleného Kojetína. Při úniku z místa činu se zbavil jak nože, tak plynové pistole.

Přítomní svědci zraněné ženě ihned přivolali rychlou záchrannou službu, mnohačetná poranění ale byla natolik závažná, že záchrana byla už marná. Zdravotníci ale ihned kontaktovali policii a  několik hlídek se okamžitě pustilo do pátrání po surovci. Do akce se zapojili policisté ze Zlínského i Olomouckého kraje. "Za necelé dvě hodiny po incidentu muže vypátrali a zadrželi policisté z pohotovostního a eskortního oddělení Olomouckého kraje v pivnici v Kojetíně. Vražednou zbraň i plynovou pistoli se pak psovodovi podařilo dohledat v křovinách mezi Bezměrovem a Kojetínem," doplnila policejní mluvčí.

Zlínští kriminalisté muže obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy a násilníkovi, který byl v minulosti trestán za majetkovou trestnou činnost, za tento odporný čin hrozí až dvacetiletý kriminál. Soudce poslal muže do vazby.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola