Ukrajinec na zastávce MHD brutálně ztřískal seniora!

Ukrajinec nejprve seniorovi vzal tašku a pak ho surovým způsobem zbil a zkopal!
 Z domova 
25. dubna 2017 10:28 / Policie ČR
Doslova jako koně ztřískal mladý Ukrajinec dědu, který si před ním chránil svou tašku! Kopal do něj na zastávce MHD. Přihlížející bezbrannému seniorovi vůbec nepomohli! Záchrany se dočkal až po příjezdu autobusu, násilníka poté zadržel jeden z cestujících s pomocí řidiče!

Nad surovostí mladého cizince (25) zůstává rozum stát. Starý muž čekal v poklidu na zastávce a odložil si na zem igelitovou tašku. Po chvíli si na patník vedle tašky sedl Ukrajinec a pokusil se igelitku vzít. Stařík mu v tom chtěl zabránit a dočkal se brutální odvety!

"Útočník seniora napadl údery a kopy, které směřovaly převážně na hlavu. Nakonec poškozený skončil bezvládně ležet na zemi a útočník i s jeho taškou nastoupil do autobusu. Z tohoto autobusu byl ale okamžitě vyveden řidičem ve spolupráci s jedním cestujícím. Ten pak útočníka zadržel do příjezdu policejní hlídky," konstatoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Incident se stal v neděli 16. dubna ve Vysočanské ulici na zastávce autobusu Prosek. Policie nyní žádá svědky o pomoc. Vyslechnout by potřebovali zejména ženu v bílé bundě, která se zřejmě snažila důchodce zastat.

Ukrajince, kterého cestující zadržel, skončil v rukou policiee. Zatím je obviněn z výtržnictví, krrádeže a ublížení na zdraví, za což mu hrozí až tříletý kriminál. Je ale možné, že jeho řádění bude překvalifikováno na závažnější trestný čin.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

2. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

3. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

4. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

5. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu