خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Záhada kolem utonulé ženy! Nikdo ji nepostrádá!

Neznámá utonulá žena mohla vypadat nějak takto. Podle policie jde ale jen o přibližnou podobu.
 Z domova 
15. dubna 2017 16:37 / Policie ČR
Pardubičtí kriminalisté už řadu týdnů marně pátrají po totožnosti ženy, kterou objevil náhodný svědek utonulou v Pardubicích v Labi u zdymadla. Do pátrání zapojili policisté i zubaře, zatím to ale žádný výsledek nepřineslo! Nešlo přitom o žádnou bezdomovkyni, ale ženu, která o sebe velmi pečovala!

"Ani přes veškeré reportáže v médiích se nám nepřihlásil nikdo, kdo by ji znal a pohřešoval. K odhalení její totožnosti může nyní přispět i portrét, který vyhotovili odborníci z Odboru kriminalistických identifikací Kriminalistického ústavu Praha," konstatovala policejní mluvčí Eva Maturová.

Utonulá žena byla podle policie ve vodě příliš dlouho, což se na jejím těle značně projevilo. I z toho důvodu nemůže policie zveřejnit její fotografii. Kriminalisté ale podle ostatků sestavili sérii pravděpodobných podobizen ženy. Je v několika verzích. "Je téměř nemožné odhadnout přesný tvar jejích očí a běžnou úpravu vlasů, proto podotýkáme, že tyto obrázky nemusejí být naprosto identické s reálnou podobou před utonutím," upozornila policejní mluvčí Eva Maturová.

Žena o sebe zjevně velmi pečovala. Na sobě měla měla černé sako zn. Marks a Spencer, černou sukni, černou podprsenku zn. Bellinda, světle hnědé kozačky vel. 40, na ruce měla červené plastové hodinky, na krku korálky a černou kulatou náušnici. Měla vytetované obočí a pěstěný chrup. Právě zubní lékaři by mohli s jejím ztotožněním pomoci.

"Odborný popis jejího chrupu popsaný stomatologem pardubické krajské nemocnice byl publikován i na internetových serverech určených pro stomatology. Snímky čelistí a chrupu by měly být zveřejněny také v odborných stomatologických časopisech. Je možné, že i tam některý zubní lékař pozná svou práci a pomocí karet pacientů zjistí, o koho by mohlo jít," dodala Maturová.

Ženu objevil v řece náhodný svědek dne 23. února 2017. Pitva prokázala, že tělo bylo ve vodě dva až tři týdny, žena vážila okolo 90 kilogramů, měřila 172 centimetrů. Není vyloučené, že během života porodila jedno dítě, je možné, že mohlo jít i o potrat. Její věk je odhadován na 35 až 48 let.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola