خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Tyran hodil živého psa do studny! Jiný pes zahynul v betonové šachtě!

Kroměřížská policie hledá majitele tohoto psa. Podle všeho bylo zvíře utýráno k smrti.
 Z domova 
15. dubna 2017 10:23 / Policie ČR
Případ dvou týraných psů řeší policisté na Moravě. Na Brněnsku už surovce, který živého psa hodil do studny, obvinili. Na Kroměřížsku po pachateli, který se nebohého zvířete zbavil v betonové šachtě, teprve pátrají. Zvíře kruté zacházení svého majitele nepřežilo!

Případ z Oslavan na jihu Moravy naštěstí pro psa skončil šťastně. Šílené chování totiž viděli svědci a psa zachránili.

"Čtyřiatřicetiletému muži jeho matka svěřila psa, s nímž se na procházce zastavil v tamní restauraci. Zvíře pobíhalo po lokále a vykonalo tam svou potřebu. Obsluha muže napomenula a on reagoval opravdu zvláštně. Vzal psa, vyšel ven z lokálu, sundal betonový kryt veřejné studny a zvíře hodil do vody," popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. Hosté restaurace reagovali okamžitě. Zvíře se jim podařilo během krátké doby z osm metrů hluboké studny vytáhnout a zachránit. Případ pak oznámili policistům. "Po prošetření případu a vyjádření znalců je muž stíhaný pro trestný čin týrání zvířat," dodal Malášek.

Čerstvý případ týrání psa řeší také kriminalisté v Kroměříži. Náhodný kolemjdoucí objevil v betonové šachtě mezi vodní nádrží Hrubý rybník (Bagrák) a železniční tratí vedoucí na Zborovice mrtvého psa. Jedná se o větší plemeno černé barvy, pravděpodobně kříženec amerického stafordširského teriéra. "Skutek je v tuto chvíli kvalifikován jako trestný čin týrání zvířat," poznamenala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

V souvislosti s tímto případem žádá policie o pomoc také veřejnost a zároveň hledá samotného majitele psa. "Pokud v okolí místa nálezu někdo viděl osobu se psem, který odpovídá popisu, ať zavolá na linku 158 nebo přímo kriminalistům na telefonní číslo 974 675 353. Uvítáme také informace od všímavých občanů, kteří postřehli, že jejich soused postrádá uvedeného pejska," uzavřela Kyšnerová.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Zaslouží si Michal David vyznamenání nebo Zeman jenom provokuje?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Míša Maurerová se už chystá na porod

2. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

3. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

4. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

5. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená