Chlípný důchodce osahával malé děti!

Soudce zatím nerozhodl.
 Děti v nesnázích 
14. dubna 2017 10:30 / WCA
Holčičky ve věku šesti a osmi let měl zneužívat osmašedesátiletý muž ze Šluknovska. Případ nyní řeší krajský soud. Chlípníkovi hrozí až dvanáct let za mřížemi. On sám tvrdí, že je nevinný.

Nechutného osahávání se údajně dopouštěl osmašedesátiletý senior. Obžaloba ho viní ze sexuálního násilí na šestileté a osmileté dívce. Starší dívku prý nutil, aby si lehla, svlékla se a osahával jí. Opakovaně k sexuálnímu uspokojení využíval ruky i svého pohlavního údu, a užíval zřejmě i další praktiky. Státní zástupce přímo uvedl, že se dítě mělo dotýkat jeho pohlavního údu a dávat si mužův penis ke svým genitáliím. Podobně ohavné chování měl i vůči mladší dívce, kterou však obtěžoval méně často. Po několika měsících sexuálního obtěžování se dívky svěřily kamarádkám a mamince.

Obviněný důchodce se cítí nevinný. Dívky si prý vše vymyslely. U soudu přitom museli zasahovat i lékaři:  Matka jedné ze znásilňovaných dívek totiž nevydržela pohled na obžalovaného muže a omdlela. Rozsudek zatím nepadnul. Hlavní líčení bude před ústeckým krajským soudem ještě pokračovat.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن