Silniční kontrola se poněkud zvrtla! Muž dal policistovi šupu paralyzérem!

Kriminálník na policistu zaútočil elektrickým paralyzérem.
 Z domova 
13. dubna 2017 10:13 / Ilustrační foto
V pořádné drama se pro policejní hlídku změnila běžná silniční kontrola v Kroměříži. Z auta vyběhl muž a jednoho z policistů ochromil elektrickým paralyzérem!

Policisté zastavili auto značky Citroen a jejich pozornosti neušlo, jak muž na zadním sedadle před nimi nápadně schovává svou tvář. Požádali ho proto, aby vystoupil z vozu. Jednatřicetiletý muž sice vystoupil, ale okamžitě vzal nohy na ramena a začal utíkat. Jeden policista se vydal za ním a pořádně to schytal!

"Muže sice dostihl a za pomocí hmatů a chvatů ho svedl na zem. Při poutání však zadržený vytáhl elektrický paralyzér a policistu zasáhl. Když ho ochromil, ze zadržení se vysmekl a z místa utekl," popsala událost policejní mluvčí Lenka Javorková.

Policisté ale podezřelého nakonec vypátrali v zahradní chatce v jedné chatové oblasti v Kroměříži. Teď se bude zpovídat ze zločinu násilí proti úřední osobě, za který mu hrozí až šestiletý trest odnětí svobody. "Jedná se o muže s bohatou trestní minulostí. V rejstříku trestů má už více jak 10 záznamů, kdy byl trestán především za majetkovou trestnou činnost. V době pátrání po uprchlém útočníkovi kriminalisté zjistili, že byl na něj vydán ze strany Okresního soudu v Přerově příkaz k zatčení, protože se vyhýbá trestnímu řízení," dodala Javorková.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi