Muž pohořel v sex shopu a vzteky bez sebe pak plival po lidech!

Strážníci po Brně honili bezdomovce, který plival po lidech. Mohl je nakazit nějakou infekcí.
 Z domova 
06. dubna 2017 17:14 / Policejnidenik
Neobvyklý případ museli řešit brněnští strážníci. Honili bezdomovce, který plival po kolemjdoucích lidech. Jak se ukázalo, činil tak ze zlosti, že se mu nepodařilo úspěšně reklamovat porouchanou erotickou pomůcku v sex shopu!

Strážníky na pomoc přivolala mladá maminka, kterou mimo jiné bezdomovec také poplival. Měla vážné obavy, že by se od muže mohla nakazit nějakou infekční nemocí. Zanedbaný muž totiž lidem plival přímo do obličejů!

Hlídka čtyřicetiletého bezdomovce objevila na Zvonařce. "Přiznal se, že na kolemjdoucí skutečně plival. Byl si přitom vědom, že by mohl být přenašečem infekcí. Před hlídkou podotkl, že ve svém životě už měl asi všechny existující nemoci," poznamenal mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Muž bez přístřeší se pak strážníkům svěřil, že po lidech plival ze vzteku. Šel totiž do sex shopu reklamovat nefunkční erotickou pomůcku, ale v prodejně mu reklamaci neuznali. To ho prý natolik naštvalo, že začal po kolemjdoucích plivat. Jeho odporné chování ale může mít vážné následky, pokud skutečně svými slinami někoho nakazí. I proto si případ převzali republikoví policisté.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Problémy kolem novičoku zdaleka nekončí

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

2. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

3. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

4. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou

5. Simona Krainová musela zrušit dovolenou