خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Ženě přeskočilo! Vzala do ruky nůž a šla ubodat manžela na gauči!

Žena zmožená alkoholem uslyšela vnitřní hlas, že má zabít manžela. Otce zachránila dcera, matka skončila na psychiatrii.
 Z domova 
05. dubna 2017 17:02 / Ilustrační foto
Zřejmě alkohol zatemnil ženě (44) z České Lípy mozek. Z ničeho nic slyšela vnitřní hlas, který jí radil popadnout nůž a jít zavraždit svého muže, který zrovna v poklidu seděl v obýváku na gauči. Masakru na poslední chvíli zabránila k smrti vyděšená dcera!

Žena se bludům totálně poddala, šla do kuchyně pro nůž a chystala se manžela sprovodit ze světa. Naštěstí, když procházela kolem pokoje své dcery, si nahlas mumlala, že manžela zabije. Duchapřítomná dcera mrazivá slova zaslechla a okamžitě z pokoje vyběhla. Matce pak nůž vytrhla z ruky a s největší prvděpodobností zabránila brutálnímu krveprolití!

Přivolaní policisté zjistili, že žena má v těle téměř tři promile alkoholu. Hlídka ji proto odvezla na záchytku. Po vystřízlivění jí komisař sdělil obvinění z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což by jí v případě odsouzení hrozilo až desetileté vězení. "Současně jsme podali návrh na vzetí obviněné do vazby. Soud pak rozhodl o umístění ženy do psychiatrické léčebny," dodal policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana