Ženě přeskočilo! Vzala do ruky nůž a šla ubodat manžela na gauči!

Žena zmožená alkoholem uslyšela vnitřní hlas, že má zabít manžela. Otce zachránila dcera, matka skončila na psychiatrii.
 Z domova 
05. dubna 2017 17:02 / Ilustrační foto
Zřejmě alkohol zatemnil ženě (44) z České Lípy mozek. Z ničeho nic slyšela vnitřní hlas, který jí radil popadnout nůž a jít zavraždit svého muže, který zrovna v poklidu seděl v obýváku na gauči. Masakru na poslední chvíli zabránila k smrti vyděšená dcera!

Žena se bludům totálně poddala, šla do kuchyně pro nůž a chystala se manžela sprovodit ze světa. Naštěstí, když procházela kolem pokoje své dcery, si nahlas mumlala, že manžela zabije. Duchapřítomná dcera mrazivá slova zaslechla a okamžitě z pokoje vyběhla. Matce pak nůž vytrhla z ruky a s největší prvděpodobností zabránila brutálnímu krveprolití!

Přivolaní policisté zjistili, že žena má v těle téměř tři promile alkoholu. Hlídka ji proto odvezla na záchytku. Po vystřízlivění jí komisař sdělil obvinění z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což by jí v případě odsouzení hrozilo až desetileté vězení. "Současně jsme podali návrh na vzetí obviněné do vazby. Soud pak rozhodl o umístění ženy do psychiatrické léčebny," dodal policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sestra bývalé královny krásy Lucie Hadašové bude bojovat o korunku České Miss

Zprávy

Vzniká trh pro více než miliardu lidí, jehož inspirací je Evropská unie

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová v plném pracovním zápřahu

2. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

3. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

4. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

5. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce