خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Dramatická hádka o parkovací místo v Brně! Vzduchem létaly golfové hole i sekáček na maso!

Cizinec chtěl v Brně zaparkovat a neváhal kvůli tomu vzít na jiného řidiče sekáček na maso.
 Z domova 
02. dubna 2017 16:34 / Ilustrační foto
I Brno patří mezi města, kde je občas problém najít volné parkovací místo. Spor o jedno takové se ale mezi dvěma řidiči vyhrotil opravdu nečekaně! Naštvaný šofér vytáhl na druhého golfové hole, které pak vyměnil za sekáček na maso. A strhla se pořádná mela!

Předmětem lítého boje dvou mužů se stalo jedno parkovací místo v brněnské Štefánikově ulici. Zaparkovat na něm chtěl řidič Hummeru i řidič Škody Fabia. Muž ze škodovky ale rozhodně mohutnému Hummeru nehodlal ustoupit bez boje. A to doslova!

"Třicetiletý cizinec začal na dvaačtyřicetiletého řidiče Hummeru nejprve najíždět a pak do něj se svou škodovkou i naboural. Poté vystoupil z auta, vzal si do ruky golfovou hůl a začal staršímu šoférovi vyhrožovat, že ho zabije," konstatovala policejní mluvčí Andrea Cejnková.

To mu ale nestačilo a řidiči Hummeru chtěl naštvaný cizinec jasně ukázat, kdo je tady pán. "Po chvíli zaběhl do blízké restaurace a vrátil se se sekáčkem na maso, kterým šermoval druhému muži před obličejem a opět hovořil o zabíjení. Svůj výstup ukončil několika údery sekáčkem do kapoty auta poškozeného a odešel zpět do restaurace," dodala Cejnková.

Na autě vznikla škoda za 40 tisíc korun. Majitel poškozeného Hummera na rozzlobeného řidiče škodovky zavolal policisty. Boj o parkovací místo tak cizinec sice zřejmě vyhrál, ale teď mu za jeho chování hrozí až osmiletý kriminál. Policisté ho totiž obvinili z trestných činů výtržnictví, vydírání, nebezpečné vyhrožování a poškození cizí věci.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života