Dramatická hádka o parkovací místo v Brně! Vzduchem létaly golfové hole i sekáček na maso!

Cizinec chtěl v Brně zaparkovat a neváhal kvůli tomu vzít na jiného řidiče sekáček na maso.
 Z domova 
02. dubna 2017 16:34 / Ilustrační foto
I Brno patří mezi města, kde je občas problém najít volné parkovací místo. Spor o jedno takové se ale mezi dvěma řidiči vyhrotil opravdu nečekaně! Naštvaný šofér vytáhl na druhého golfové hole, které pak vyměnil za sekáček na maso. A strhla se pořádná mela!

Předmětem lítého boje dvou mužů se stalo jedno parkovací místo v brněnské Štefánikově ulici. Zaparkovat na něm chtěl řidič Hummeru i řidič Škody Fabia. Muž ze škodovky ale rozhodně mohutnému Hummeru nehodlal ustoupit bez boje. A to doslova!

"Třicetiletý cizinec začal na dvaačtyřicetiletého řidiče Hummeru nejprve najíždět a pak do něj se svou škodovkou i naboural. Poté vystoupil z auta, vzal si do ruky golfovou hůl a začal staršímu šoférovi vyhrožovat, že ho zabije," konstatovala policejní mluvčí Andrea Cejnková.

To mu ale nestačilo a řidiči Hummeru chtěl naštvaný cizinec jasně ukázat, kdo je tady pán. "Po chvíli zaběhl do blízké restaurace a vrátil se se sekáčkem na maso, kterým šermoval druhému muži před obličejem a opět hovořil o zabíjení. Svůj výstup ukončil několika údery sekáčkem do kapoty auta poškozeného a odešel zpět do restaurace," dodala Cejnková.

Na autě vznikla škoda za 40 tisíc korun. Majitel poškozeného Hummera na rozzlobeného řidiče škodovky zavolal policisty. Boj o parkovací místo tak cizinec sice zřejmě vyhrál, ale teď mu za jeho chování hrozí až osmiletý kriminál. Policisté ho totiž obvinili z trestných činů výtržnictví, vydírání, nebezpečné vyhrožování a poškození cizí věci.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن