Zlín žije ve strachu. Policie hledá nebezpečného psychicky nemocného muže a ženu!

Hledaná Lenka Svobodová se může chovat nepředvídatelně. V pátrání je i Petr Janča, který může být nebezpečný.
 Z domova 
17. března 2017 09:53 / Policie ČR
Obyvatelé města Zlína by se měli mít na pozoru, policie už několik dní marně pátrá po dvou psychicky nemocných lidech. Hledaný Petr Janča může být nebezpečný sobě i okolí, nepředvídatelně se může chovat i ztracená Lenka Svobodová!

Jednačtyřicetiletý Petr Janča z obce Šarovy zmizel ve čtvrtek 3. března. V ten den odešel z ordinace své lékařky, domů se už ale nevrátil. "Jedná se o psychicky nemocného muže. V současné době nemůžeme s jistotou říct, zda pravidelně užívá léky. Mohl by být nebezpečný sobě i svému okolí," uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Jaké oblečení měl na sobě v době odchodu, se nepodařilo zjistit. "Je ale možné, že se pohybuje v pracovních kalhotách. Muž je vysoký asi 180 cm, má krátce střižené vlnité hnědé vlasy a modrošedé oči. Jakékoli bližší informace o pobytu hledaného muže přijmeme na lince tísňového volání 158," doplnila mluvčí.

Několik týdnů policisté marně pátrají také po psychicky nemocné Lence Svobodové (38) ze Zlína. Žena trpí psychickou nemocí a je otázkou, zda bere předepsané léky zmírňující příznaky její nemoci.

Hledaná žena je vysoká 165 cm, má normální postavu, rovné vlasy dlouhé po ramena se světlým melírem, které nosí obvykle stažené do ohonu. Často se velmi výrazně líčí. "Vlivem své nemoci se chová nepředvídatelně, může působit zmateným dojmem. V minulosti se žena pokusila o sebevraždu skokem pod vlak. I v tomto případě přijmeme jakékoliv informace na lince 158," dodala Kozumplíková.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech se stala poprvé mámou!

Zprávy

Chtějí nás otrávit? Polská jablka v sobě měla dvacetkrát více pesticidů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

2. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

3. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

4. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

5. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu