Přítelkyni zakopal na zahradě. Po letech se přišel udat!

Muž se po letech přiznal k zakopání přítelkyně v zahrádkářské kolonii. Policie už kosterní ostatky objevila a nařídila soudní pitvu.
 Z domova 
04. března 2017 16:52 / Ilustrační foto
Zahrádkářská kolonie v pražské Libni ukrývala dlouhé roky děsivé tajemství! Na zahradě u jedné chaty tam totiž před lety muž zakopal svou přítelkyni. Teď se z nepochopitelného důvodu šel k činu udat na policii. Ta zahrabané ostatky skutečně objevila!

Nález kosterních pozůstatků v zahrádkářské kolonii Na Labuťce, kde se často sdružují bezdomovci, potvrdil policejní mluvčí Jan Daněk. Muž se prý přišel sám udat na policii. Co ho k přiznání po tolika letech vedlo, je ale záhadou.

Policistům muž tvrdil, že jeho přítelkyně zemřela přirozenou smrtí a jejím posledním přáním bylo, aby ji pochoval na zahradě u chaty, kde spolu nějaký čas žili. Kostru policisté skutečně vykopali, odborníci ale na místě nedokázali určit ani stáří mrtvého, ani to, zda šlo o muže nebo ženu. "Vyloučili jsme ale cizí zavinění," dodal policejní mluvčí. Policie nařídila soudní pitvu, která prozradí víc. Kriminalisté se budou také zajímat o to, proč se muž k zakopání přítelkyně přiznal až nyní. Není ani jasné, zda mu za to hrozí nějaký trest.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn