Prodavačku lupiči přetáhli baseballovou pálkou! Její muž grázly ztřískal skleněnou lahví!

Večerku přepadli dva lupiči. Jeden prodavačku mlátil baseballkou, druhý se oháněl nožem.
 Z domova 
21. února 2017 06:26 / Policie ČR
Dva muži přepadli večerku v pražské Křivoklátské ulici a jeden z lumpů prodavačku začal mlátit baseballovou pálkou do hlavy. Na pomoc jí přispěchal její manžel a násilníka praštil skleněnou lahví do obličeje. Policie teď po gaunerech pátrá!

Loupež se stala v pátek 3. února. Jeden z mužů začal mlátit baseballkou prodavačku do hlavy. Bezbranné ženě přispěchal na pomoc její manžel, z regálu vzal skleněnou lahev a praštil  jí agresora do obličeje. Strhla se velká bitka, při které jeden z lupičů vytáhl i nůž!

Po chvíli lupiči utekli směrem k Tupolevově ulici. Prodavačka i její manžel skončili v rukou lékařů. Viditelná zranění ale utrpěli i oba pachatelé. "Jeden z nich by mohl mít v obličeji hematomy nebo zlomeniny obličejových kostí. Druhý by zase mohl mít zlomené nebo vykloubené prsty na ruce," upřesnil policejní mluvčí Jan Daněk.

Oba grázly zachytily kamery, policie ale po násilnicích stále bezvýsledně pátrá. Muž s baseballovou pálkou má asi 35 let, je 180 cm vysoký a silnější postavy. Druhý lupič, který držel nůž, má asi 30 let a je vysoký přibližně 170 cm. Má malý obličej a černé oči. Na sobě měl tmavou bundu a čepici. Zřejmě šlo o leváka. Pachatelé mluvili zřejmě rusky nebo jiným východním jazykem. "Pokud by někdo pachatele poznal, ať volá na linku 158," dodal Daněk. Lupičům hrozí až desetiletý kriminál.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě