Policie už ví, jak nebezpečný lupič vypadá. Stále ale uniká!

Hledaný lupič je nebezpečný.
 Z domova 
29. ledna 2017 10:34 / Policie ČR
Nebezpečný lupič, který přepadl hernu v pražské Krči, je stále na útěku. Policie už sice ví, jak grázl vypadá, ale spravedlnosti stále uniká!

Lupič hernu přepadl ve chvíli, kdy tam měla servírka svou tříletou dcerku. Byl ozbrojený a požadoval peníze. Servírce se v jeden okamžik podařilo drapnout holčičku a vyděšené dítě zamkla na toaletě. Sama pak vyběhla z herny a volala o pomoc. Na místo dorazila zásahovka a děvčátko zachránili policisté z Útvaru rychlého nasazení.

Lupič byl zjevně z chování servírky zaskočen, a tak z herny utekl, ovšem i s ukradenou sumou v řádu několika desítek tisíc korun. Bezpečnostní kamery ale zachytily jeho podobu. Ukázalo se, že v kasinu nebyl poprvé. Chodíval sem hrát na automaty a v minulosti i v den loupeže se v jeho blízkosti pohybovala jedna a ta samá žena.

Policisté později zjistili, že lupičem je dvaadvacetiletý muž. "Jde o nebezpečného pachatele, který je stále na útěku. V minulosti byl už sedmkrát stíhán, a to jak pro majetkovou, tak i násilnou trestnou činnost. Z dvaadvacetileté ženy, která se pohybovala v jeho blízkosti, se vyklubala spolupachatelka. Ženu už jsme zadrželi," řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Zbývá ještě zadržet lupiče. Jakékoliv informace o něm přijmou kriminalisté na lince 158. "Nikdo by se ho ale neměl pokoušet zadržet sám. Může být stále ozbrojen a je nebezpečný," dodal Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově