Záhada ztracené Míši: Policie i rodina jsou už zoufalí!

Ztracená dvanáctiletá školačka Míša.
 Děti v nesnázích 
29. ledna 2017 16:26 / Policie ČR
Pátrání po dvanáctileté školačce Míši Muzikářové pokračuje dalšími výslechy svědků. Kromě rodiny, přátel a nejbližších příbuzných, vyslechli kriminalisté také kamarády, spolužáky a učitele Míši. Stále získávají cenné informace, ale po školačce ani stopy!

Policisté se probírají stovkami hodin záznamů z kamerových systémů nejen z města Ústí nad Labem, ale i dalších měst a důležitých míst v Ústeckém kraji. Jak také policie veřejnost informovala, specialisté z oboru informační kriminality stále vyhodnocují Míšinu komunikaci na sociálních sítích, ale i samozřejmě další věci, které je mohou přivést na stopu.

„Máme za sebou rozsáhlé pátrací akce v okolí bydliště, ale i v širším okolí. Policisté prohledávali sklepy, půdní prostory, kontejnery na komunální odpad, ale i další možná místa, kde by případně Míša mohla být. Pomohl nám také policejní psovod z německého Zwickau. Poslední stopa, kterou pes vypracoval, byla cesta, kudy Míša běžně chodila," řekli kriminalisté. Vypadá to, že Míša během cesty do školy nasedla k někomu do auta. Zda dobrovolně či zda ji do vozu někdo zatáhl násilím, se zatím neví.

V každém ústeckém trolejbuse byla uveřejněna fotografie Míši s jejím popisem. Policisté také zdůraznili, že jejich práci jim komplikují vymyšlené informace od některých lidí. „Na prověření takového poznatku se musí tříštit síly, které by případně v tu chvíli byly potřeba jinde. Mezi takovými pisateli jsou nejenom dospělí, ale i děti," upozorňují policisté.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Zprávy

Okamura nikdy neměl dostat reprezentující ústavní funkci

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

2. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

3. Někdejší nejvíce sexy muž planety Adam Levine se stal podruhé otcem!

4. Jennifer Aniston má smůlu na chlapy! Herečce se rozpadlo další manželství!

5. Václav Noid Bárta se rok nedotkl alkoholu!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن