خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Záhada ztracené Míši: Policie i rodina jsou už zoufalí!

Ztracená dvanáctiletá školačka Míša.
 Děti v nesnázích 
29. ledna 2017 16:26 / Policie ČR
Pátrání po dvanáctileté školačce Míši Muzikářové pokračuje dalšími výslechy svědků. Kromě rodiny, přátel a nejbližších příbuzných, vyslechli kriminalisté také kamarády, spolužáky a učitele Míši. Stále získávají cenné informace, ale po školačce ani stopy!

Policisté se probírají stovkami hodin záznamů z kamerových systémů nejen z města Ústí nad Labem, ale i dalších měst a důležitých míst v Ústeckém kraji. Jak také policie veřejnost informovala, specialisté z oboru informační kriminality stále vyhodnocují Míšinu komunikaci na sociálních sítích, ale i samozřejmě další věci, které je mohou přivést na stopu.

„Máme za sebou rozsáhlé pátrací akce v okolí bydliště, ale i v širším okolí. Policisté prohledávali sklepy, půdní prostory, kontejnery na komunální odpad, ale i další možná místa, kde by případně Míša mohla být. Pomohl nám také policejní psovod z německého Zwickau. Poslední stopa, kterou pes vypracoval, byla cesta, kudy Míša běžně chodila," řekli kriminalisté. Vypadá to, že Míša během cesty do školy nasedla k někomu do auta. Zda dobrovolně či zda ji do vozu někdo zatáhl násilím, se zatím neví.

V každém ústeckém trolejbuse byla uveřejněna fotografie Míši s jejím popisem. Policisté také zdůraznili, že jejich práci jim komplikují vymyšlené informace od některých lidí. „Na prověření takového poznatku se musí tříštit síly, které by případně v tu chvíli byly potřeba jinde. Mezi takovými pisateli jsou nejenom dospělí, ale i děti," upozorňují policisté.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

2. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

3. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

4. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

5. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu