Konflikt spolubydlících vyvrcholil bolestivým napadením!

Naštvané ženě ruply nervy a spolubydlící nastříkala pepřák do očí.
 Z domova 
28. ledna 2017 05:56 / Ilustrační foto
Dlouhodobé spory mezi nájemníky rodinného domu v brněnských Soběšicích museli přijet řešit policisté. Jedna žena tu už ztratila nervy a mladé rivalce nastříkala pepřový sprej do očí!

Policisty přivolala jednadvacetiletá žena s tím, že byla napadena druhou nájemnicí rodinného domu. V domě bydlí několik lidí s tím, že mají společnou kuchyň a sociální zařízení. Jejich soužití ale rozhodně není idylické.

Na mladou slečnu zaútočila devětačtyřicetiletá žena. Ta na svou obhajobu uvedla, že jí a jejímu příteli dělají ostatní nájemníci naschvály, kopou jim do dveří, vyhazují nedoprané prádlo z pračky na zem a podobně. Po zásahu pepřového spreje do tváře měla jednadvacetiletá dívka opuchlé oči.

Starší žena se sice k činu přiznala, ale odmítala pak s policisty spolupracovat. "Nechtěla hlídce vydat slzný sprej a odmítala jít na obvodní oddělení k podání vysvětlení. Po několika marných výzvách policisté museli použít donucovací prostředky a ženu eskortovat na služebnu," podotkla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Napadenou slečnu ošetřili zdravotníci na místě a poté ji převezli na oční oddělení do nemocnice. Policisté se případem budou i nadále zabývat.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Populární britský zpěvák Mika natočil klip, jaký byste od něj asi nečekali!

Zprávy

Tomáš Sokol kritizoval nápad Pirátů prolomit mlčenlivost advokátů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

2. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

3. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

4. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce

5. Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!