Mladík přepadl hernu se zbraní a i s penězi utekl! Policisté po něm marně pátrají!

Podle policie byl útočník asijského původu.
 Z domova 
27. ledna 2017 03:38 / Policie ČR
Směna barmanky v herně v ulici Štúrova v Praze 4 se ve vteřině změnila v noční můru! Do podniku totiž nakráčel lupič se zbraní a požadoval peníze! Servírka byla v herně se svojí tříletou dcerkou a oběma šlo rázem o život!

Muž si záměrně vybral denní dobu, kdy do herny moc lidí nechodí. V čase oběda vstoupil dovnitř, vytáhl zbraň a pomalu se blížil k servírce. Následně přeskočil pult a ženu i holčičku ohrožoval zbraní. Žena mu ukázala, kde je denní tržba a také trezůrek s penězi. Když se v něm lupič přehraboval, tak barmanka vzala malou dcerku a utíkala s ní na záchod, kde ji zamkla.

Následně s pachatelem několik minut spolupracovala. Pak se jí podařilo vyběhnout před podnik a začala křičet o pomoc. Nedaleko zrovna hlídkovali strážníci, kteří okamžitě povolali na místo posily.

Do akce vyrazila zásahová jednotka a do vzduchu vzlétl i vrtulník. Policisté celou oblast neprodleně uzavřeli a členové zásahovky vtrhli do herny. Po pachateli se však slehla zem. „Pražská zásahová jednotka prováděla spolu s psovodem velice pečlivou prohlídku interiéru herny. Pachatele ale nevypátrala, je na útěku,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podařilo se jim však vysvobodit dívku zavřenou na toaletě.

Matka s dcerou skončily v péči psychologa. Policisté nyní prohledávají okolí a pátrají po neznámém pachateli. Pár hodin po přepadení zveřejnili i záznam z bezpečnostní kamery, která zachytila pachatele při vstupu do herny a samotné loupeži.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!