Mladík přepadl hernu se zbraní a i s penězi utekl! Policisté po něm marně pátrají!

Podle policie byl útočník asijského původu.
 Z domova 
27. ledna 2017 03:38 / Policie ČR
Směna barmanky v herně v ulici Štúrova v Praze 4 se ve vteřině změnila v noční můru! Do podniku totiž nakráčel lupič se zbraní a požadoval peníze! Servírka byla v herně se svojí tříletou dcerkou a oběma šlo rázem o život!

Muž si záměrně vybral denní dobu, kdy do herny moc lidí nechodí. V čase oběda vstoupil dovnitř, vytáhl zbraň a pomalu se blížil k servírce. Následně přeskočil pult a ženu i holčičku ohrožoval zbraní. Žena mu ukázala, kde je denní tržba a také trezůrek s penězi. Když se v něm lupič přehraboval, tak barmanka vzala malou dcerku a utíkala s ní na záchod, kde ji zamkla.

Následně s pachatelem několik minut spolupracovala. Pak se jí podařilo vyběhnout před podnik a začala křičet o pomoc. Nedaleko zrovna hlídkovali strážníci, kteří okamžitě povolali na místo posily.

Do akce vyrazila zásahová jednotka a do vzduchu vzlétl i vrtulník. Policisté celou oblast neprodleně uzavřeli a členové zásahovky vtrhli do herny. Po pachateli se však slehla zem. „Pražská zásahová jednotka prováděla spolu s psovodem velice pečlivou prohlídku interiéru herny. Pachatele ale nevypátrala, je na útěku,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podařilo se jim však vysvobodit dívku zavřenou na toaletě.

Matka s dcerou skončily v péči psychologa. Policisté nyní prohledávají okolí a pátrají po neznámém pachateli. Pár hodin po přepadení zveřejnili i záznam z bezpečnostní kamery, která zachytila pachatele při vstupu do herny a samotné loupeži.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن