Mladík přepadl hernu se zbraní a i s penězi utekl! Policisté po něm marně pátrají!

Podle policie byl útočník asijského původu.
 Z domova 
27. ledna 2017 03:38 / Policie ČR
Směna barmanky v herně v ulici Štúrova v Praze 4 se ve vteřině změnila v noční můru! Do podniku totiž nakráčel lupič se zbraní a požadoval peníze! Servírka byla v herně se svojí tříletou dcerkou a oběma šlo rázem o život!

Muž si záměrně vybral denní dobu, kdy do herny moc lidí nechodí. V čase oběda vstoupil dovnitř, vytáhl zbraň a pomalu se blížil k servírce. Následně přeskočil pult a ženu i holčičku ohrožoval zbraní. Žena mu ukázala, kde je denní tržba a také trezůrek s penězi. Když se v něm lupič přehraboval, tak barmanka vzala malou dcerku a utíkala s ní na záchod, kde ji zamkla.

Následně s pachatelem několik minut spolupracovala. Pak se jí podařilo vyběhnout před podnik a začala křičet o pomoc. Nedaleko zrovna hlídkovali strážníci, kteří okamžitě povolali na místo posily.

Do akce vyrazila zásahová jednotka a do vzduchu vzlétl i vrtulník. Policisté celou oblast neprodleně uzavřeli a členové zásahovky vtrhli do herny. Po pachateli se však slehla zem. „Pražská zásahová jednotka prováděla spolu s psovodem velice pečlivou prohlídku interiéru herny. Pachatele ale nevypátrala, je na útěku,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podařilo se jim však vysvobodit dívku zavřenou na toaletě.

Matka s dcerou skončily v péči psychologa. Policisté nyní prohledávají okolí a pátrají po neznámém pachateli. Pár hodin po přepadení zveřejnili i záznam z bezpečnostní kamery, která zachytila pachatele při vstupu do herny a samotné loupeži.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn