Grázl střelil prodavačku do obličeje! Ta se mu ještě dokázala ubránit nožem!

Kamery zachytily prchajícího lupiče (na snímku vlevo). Je možné, že projíždějící řidiči měli ve vozech kamery, které mohly muže zachytit. Policie je prosí o pomoc.
 Z domova 
25. ledna 2017 10:22 / Policie ČR
Obrovskou míru statečnosti prokázala prodavačka v Karlových Varech! Obchod s potravinami v části Doubí přepadl lupič a střelil ženu do obličeje. I přes zranění se ale muži dokázala ubránit nožem! Muž pak utekl a teď po něm jde policie.

Drama se stalo v neděli kolem 18.30 hodin. Lupič na prodavačku namířil zbraň a požadoval peníze. Pak vystřelil a zasáhl ženu do obličeje. Pracovnice obchodu ale popadla nůž a násilníkovi se ubránila. Zřejmě ho i bodla a způsobila mu zranění. Muž pak vzal nohy na ramena.

Utíkajícího pachatele zachytily kamery. Zdá se, že muž skutečně utrpěl poranění, protože má vrávoravou chůzi a drží se za bok. Zraněnou ženu odvezla záchranka do nemocnice a policisté začali i s psovodem a služebním psem pátrat po lupiči. Zatím ho ale nedopadli.

Místem však projíždělo několik aut a policie doufá, že by jim některý z řidičů mohl pomoci. "Svědci mohou volat na linku 158. Je možné, že někdo z nich měl v autě kameru a videozáznam by mohl usnadnit pátrání. Zajímají nás svědectví lidí či řidičů, kteří jeli po ulici Studentská po hlavním silničním tahu v době od 18.15 do 19.00 hodin," upřesnila policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Pachatel byl asi 180 až 190 cm vysoký, měl střední postavu, nebyl oholený, při přepadení nebyl maskovaný a mluvil česky. Za loupež mu hrozí až desetileté vězení.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن