Zběsilá hádka o parkovací místo! Chlap nabral autem druhého a pak ho ještě zbil!

Kvůli místu na parkovišti se v Ostravě strhla brutální bitka. Řidič protivníka nabral na kapotu a pak ho dobil jako koně!
 Z domova 
18. ledna 2017 16:52 / Ilustrační foto
Scéna jako z akčního filmu se odehrála na jednom ostravském parkovišti. Dvojice mužů se tu hádala o parkovací místo. Konflikt se ale hrubě zvrtnul a šlo doslova o život!

I taková banalita, jako je flek na parkování, může některé šílence dohnat k neskutečné zuřivosti. Své o tom ví jednapadesátiletý muž!

Dvojice se dohadovala o parkovací místo a čtyřicetiletý řidič ztratil nervy. Na o 11 let staršího muže nejprve opakovaně najížděl autem, pak ho nabral na kapotu a nakonec ho ještě ztřískal!

Jednapadesátiletý muž se na kapotě držel zuby nehty za stěrače a naštvaný řidič s ním tak ujel několik metrů. Pak zastavil a nebohého chlapa ještě pořádně zbil! Napadenému přispěchal na pomoc jiný, 64letý pán. I on ale od naštvaného řidiče dostal co proto!

Ostrý konflikt museli přijet vyřešit až policisté, které přivolali zděšení svědci. "Napadený muž skončil v péči lékařů, doba léčení ale zatím není známa. Útočník se bude zpovídat z výtržnictví," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou