Policie hledá psychicky nemocnou ženu. Může ublížit!

Tuto ženu policie hledá. Nesnažte se ji ale zadržet, může být agresivní!
 Z domova 
17. ledna 2017 11:37 / Policie ČR
Psychicky nemocnou ženu, která může být agresivní, hledají policisté v ulicích Prahy. Pokud by ji někdo potkal, rozhodně by se neměl snažit ji zadržet, je totiž schopna ublížit!

Na tuto ženu by si Pražané měli dát velký pozor! Jednačtyřicetiletá paní trpí středním mentálním postižením a pokud vysadí léky, stává se agresivní!  "Navíc se pohřešovaná velice špatně orientuje v prostoru, kdy je schopna se pohybovat téměř výhradně pouze v místech, která důvěrně zná," podotkl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Žena se ztratila během cesty z chráněného bydlení v Praze 9 do terapeutické dílny v Praze 7. V době odchodu na sobě měla modrou zimní bundu s růžovým vzorem, větší růžovou šálu, oranžovou pletenou čepici, modré kalhoty a béžové boty. Žena by u sebe měla mít doklad totožnosti, avšak mobilní telefon nechala doma.

"Prosíme širokou veřejnost o pomoc při pátrání. Pokud kdokoli má informaci, kde se pohřešovaná v současné době nachází nebo pohybuje, ať zavolá na linku 158. S ohledem na zdravotní stav pohřešované a s ním spojenou možnou agresivitu apelujeme na všechny, aby se ženu nepokoušeli zadržet sami, ale pokud možno neprodleně přivolali policisty," dodal Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Citelně rostou ceny potravin. Brambory za jediný měsíc zdražily o dvacet procent

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

2. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

3. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou

4. Janek Ledecký se pochlubil talentovaným synem Jonášem

5. Popelka Nikola Ďuričová prozradila, s kým je už dlouhé roky zadaná